Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
26.11.2013 10:59:56

TBMM TV canlı izle. Bugün grup toplantıları günü TRT 3 canlı Meclis TV ful izle

Bugün partilerin grup toplantısı var. Grup toplantıları naklen Meclis Tv'den yayınlanıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün yapacağı grup toplantısında 5 büyükşehirin belediye başkan adayını açıklayacağı tahmin ediliyor.
TBMM TV canlı izle. Bugün grup toplantıları günü TRT 3 canlı Meclis TV ful izle

Bugün günlerden Salı. Dolayısıyla bugün siyasi partilerin olağan grup toplantıları yapılacak. İlk konuşmayı MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli yapıyor. TBMM TV canlı izle" href="http://www.spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izle. TRT 3, TBMM'nin gösterileceği zamanlarda TBMM TV'ye dönüşüyor. Bugün AK Parti, CHP, MHP ve BDP grup toplantıları tek tek yapılacak. Meclis TV canlı.

 

haberevet.com/haber/20120305/712429/haber.html" target="_blank">TBMM MECLİS TV CANLI TIKLA İZLE

Bugün Salı günü olağan siyasi partilergrup toplantıları söz konusu. Özellikle son dönemde dershanelerin kapatılması olayına değinecek olan siyasi parti genel başkanları, teker teker konuşmalarını gerçekleştiriyor. Öncelikle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yaptığı konuşma, genel olarak iktidara eleştirel bir kıvamda seyretti. Ardından diper siyasi partiler, AK parti, CHP ve BDP de grup konuşması yapacak.

TBMM TV canlı izlemek için Spothaber.com'da kalın. Bugünkü grup toplantılarını Meclis TV'den canlı izlemek için Spothaber.com'da kalın. Bugün genel olarak dershanelerin kapatılması mevzusu ve özellikle Barzani'nin ülkemize yaptığı tarihi ziyaret konuşulacak.

TBMM TV CANLI İZLE

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum