Güncel:
Yetenek Sizsiniz Son bölüm full tek parça izle 2013

EMRAH AYDOĞMUŞ PERFORMANSI

Yetenek Sizsiniz'e katılan animatör Emrah Aydoğmuş sahneyi kahkalara boğdu. İzleyiciler arasından 3 kişiyi tesadüfen seçip sahneye götüren Emrah Aydoğmuş yaptığı gösteriyle izleyicileri ve Acun Ilıcalı'yı arkasına aldı.

Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar Emrah Aydoğmuş uzun süre tartıştı. Acun Ilıcalı Emrah Aydoğmuş'un ikinci tuıra çıkması için izleyicileri galeyana getirip Emrah'a hayır diyen Hülya Avşar'ı ikna etti.

Emrah Aydoğmuş'un performansı sahneyi çok güldürdü. Eser Yenenler hayır dedi. Acun Ilıcalı ise Hülya Avşar'a evet dedirtmeyi başaardı.

Emrah'ın balon şovu gülme krizlerine soktu. Turistlere yaptığı gösterinin çok beğenildiğini söyleyen Emrah, turistler gösteriyi beğenince yarışmaya katılmış.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2. bölümünde kahkaha, heyecan, müzik, dans ve eğlence bir an olsun düşmedi.. Yeni jüri üyesi Esen Yenenler ise yarışmaya ayrı bir tat kattı..

NEWYORK'LU GÜRSEL AMCA UZAYI BOYADI

Uzun süre New York'ta yaşadığını söyleyen ve sprey boya ile şaheserler yaratan Gürsel amca izleyenlerden ve jüriden tam not aldı..

Ciddi duruşunun altında komik bir yanı olan Gürsel amca yaşamından kesitler anlatarak stüdyoyu kahkahalara boğdu..

Eser Yenenler Gürsel amcaya adeta hayran kaldı. Eser Yenenler Gürsel amcayı çok beğendiğini söyleyerek oğlunuz bile olabilirim dedi. Yetenek Sizsiniz Gürsel amca 3 eveti alarak sahneden ayrıldı.

1. BÖLÜMDEKİ DİREK SHOW HALA UNUTULMADI

Yetenek Sizsiniz Türkiye bomba gibi bir başlangıçla yeni sezona başladı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenerler'in jüri koltuğunda olduğu yarışmada performanslar nefes kesti.

Dans hocası 28 yaşındoaki yarışmacı Sevinç Gürmen +18 dans şovuyla nefesleri kesti. Yine geceye damgasını vuran yarışmacılardan biri de Vahit Coşkungün oldu. Vahit Coşkungün performansı ile göz doldururken seyirciden büyük alkış aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Başbakan Davutoğlu'nun en mutlu anları
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün serbest kalan konsolosluk personeli ve çocuklarına gösterdiği yoğun...

Haberi Oku