Kültür - Sanat:
Benim Dünyam film fragmanı, konusu, seansları. Gişede nasıl?

"Bu karanlıkta ne kadar yaşayabilirsiniz? Kaç gün, kaç saat, kaç dakika?"

Benim Dünyam filmi, ilk haftasında izlenme rekorları kırdı. Benim Dünyam filminin konusu ve yorumları hakkında tüm bilgilere Spothaber.com'da erişebilirsiniz. Ayrıca Beren Saat'in son filmi olan Benim Dünyam'ın fragmanı da haberimizde. Benim Dünyam hakkında her şey...

Beren Saat'in son filmi olan Benim Dünyam filminin iyi bir film mi yoksa kötü bir film mi olduğunu mu merak ediyorsunuz? O halde eleştirmenlerin yorumlarını okumalısınız. Benim Dünyam fragmanı ve konusu Spothaber.com'da. Seanslara ise linke tıklayarak erişebilirsiniz. İşte Benim Dünyam fragmanı, konusu, yorumlar ve seanslar.

25 Ekim 2013 tarihinde vizyona giren ve doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'nın hayatını konu alan Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam nasıl bir film? İzleyici yorumları, konusu ve fragmanını Spothaber.com'da bulabilirsiniz. Benim Dünyam filmi Ela ile hocası Mahir arasındaki çok özel bir ilişkiyi konu ediniyor.

BENİM DÜNYAM TÜM TÜRKİYE'DE SEANSLAR İÇİN TIKLAYIN!

benim dünyam fragman izle yeni spothaber

Beren Saat'in son filmi olan Benim Dünyam, bir Hint filmi olan Black'ten uyarlamadır. Özellikle kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'nın Mahir Hocasıyla olan diyaloğunu anlatan Benim Dünyam'ın konusu ne? Film hakkında tüm yorumlar ve tüm iller için seanslar Spothaber.com'da. Benim Dünyam fragman izle.

Başlarken Black filminden uyarlamadır şeklinde başlayan Benim Dünyam filmi, izleyenler tarafından bir hayli beğenilen ve duygusal anların yaşandığı bir film. Filmin büyüsünün kaçmaması için pek de anlatmak istemiyoruz, ancak Uğur Yücel'in harikulade bir oyunculuk performansı sergilemiş olduğunu söylemek lazım. Özellikle Ela ile Mahir hocanın arasında geçen çoğu insan için imkansız olan, ancak onların başarı yolunda adım adım ilerlediği ve filmin sonunda şok bir finalin yer aldığı Benim Dünyam'ı gözyaşlarınızı tutamadan izleyeceksiniz.

Kenan Doğulu ile keyifli bir yaz tatili yapmak yerine bütün yaz Büyükada'da Benim Dünyam filmi çekimlerinde olan ünlü yıldız Beren Saat, emeğinin karşılığını 25 Ekim 2013 tarihinde almaya başlayacak. Filmde hem kör, hem sağır hem de dilsiz olan bir kadını, yani Ela'yı canlandırmış olan Beren Saat, bu uğurda büyük yardım ve eğitim almış. Benim Dünyam film fragmanı ve vizyon tarihi haberi Spothaber.com'da sizlerle.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in bu yaz tatil yapmadan çektiği son sinema filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Filmde sağır, kör ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandıran Beren Saat'e usta oyuncu Uğur Yücel eşlik ediyor. Benim Dünyam fragmanı da Spothaber.com'da. Benim Dünyam sinema filmi 25 Ekim 2013'te vizyona girecek.

25 Ekim 2013 günü vizyona girecek olan ve sinemaseverler tarafından çok merak edilen Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam'ın fragmanı Spothaber.com'da. Bayram tatiline denk gelmeyen vizyon tarihi sabırsızlıkla bekleniyor. Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Benim Dünyam fragmanı Spothaber.com'da.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in tüm yaz tatil yapmadan çalıştığı ve Büyükada'da çekimlerini gerçekleştirdiği yeni filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Sinema dünyasında şok yaratacak olan Benim Dünyam filminde Beren Saat kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'yı, Uğur Yücel de Ela'nın emektar öğretmenini canlandırıyor. İşte Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam'ın fragman videosu Spothaber.com'da.Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Doğuştan sağır, kör ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandıran Beren Saat'e usta oyuncu Uğur Yücel Mahir hoca rolüyle eşlik ediyor. Benim Dünyam filminin fragmanı Spothaber.com'da. 

Sinema dünyasını alt üst edecek olan bir film geliyor. Daha şimdiden fragmanıyla bile duygu seli yaşatan Beren Saat, yeni filmi Benim Dünyam'da doğuştan hem sağır hem kör hem de doğal olarak dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandırıyor. Filmde öğretmeni rolündeki Uğur Yücel'in ise, itilip kakılan Beren Saat'e kol kanat germesi ve yıllarca ona nasıl emek verdiği duygusal anlar yaşanmasına neden olacak.

Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam'ın konusu, fragman videosu ve ayrıntılar Spothaber.com'da. Benim Dünyam filmi 25 Ekim 2013'te vizyona giriyor. Büyük ihtimalle gişede rekor kıracak ve izleyenler göz yaşlarını tutamayacak.

İşte Beren Saat'in Benim Dünyam filminin fragmanı:

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

"Uluslararası Altın Koza Film Festivali"
ADANA (AA) - Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde 13 belgesel sanatseverlerle buluşacak.Festival...

Haberi Oku