Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
17.01.2014 20:24:45

Bi küçük Eylül meselesi fragmanı, konusu seanslar! (Bi Küçük Eylül Meselesi ) ne zaman?

Başrollerini Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı Bi Küçük Eylül Meseli nasıl bir film? Filmin konusu ne? Filmin fragmanı. Bir Küçük Eylül Meselesi ne zamlan sinemada oynamaya başlayacak? bir Küçük Eylül meselesi fragmanı ve seanslar. Bi küçük Eylül meseleis filminin ayrıntıları spothaber.com'da.
Bi küçük Eylül meselesi fragmanı, konusu seanslar! (Bi Küçük Eylül Meselesi ) ne zaman?

Bi Küçük Eylül meselesi  şimdiden herkes tarafından çok merak ediliyor. Sım sıcak bir aşk hşyayesi ile içiniz ısıtmaya hazırlanan bir küçük eylül meselesinde neler var? Bi küçük eylül meselei Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah oynuyor. Bi küçük eylül meselesinin fargamnaı ve seansları spothaber.com'da.

Tıkla bi bi küçük eylül meselesinin özetini oku fragmanını izle, senaslarını izle.

Başrollerini Engin Akyürek ve Zeynep Farah Abdullah'ın paylaştığı 'Bi Küçük Eylül Meselesi' filmin fragmanı ve afişi yayınlandı. 

 
Başrollerini Engin Akyürek ve Zeynep Farah Abdullah'ın paylaştığı 'Bi Küçük Eylül Meselesi' filmin  fragmanı ve afişi yayınlandı.Yapımcılığını AY Yapım'ın üstlendiği fim yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

Bİ KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ SENASLARI

Aşk filmi14 Şubat Sevgililer gününde izleyicisi ile buluşacak.Çekimleri Bozcaada'da yapılan filin yayınlanmasına az bir süre kaldı.

Dizinin Başrol oyuncuları film hakkında ilk açıklamayı yaptılar.Engin Akyürek ''Farah'la sinerjimiz tuttu'' dedi.

Farah Zeynep Abdullah ise '' Senaryoyu okuduğum andan itibaren Eylül’ü çok sevdim. Kendi ayakları üzerinde durabilen, güçlü bir kadın olması, en önemlisi hayatın içinden, sahici bir kadın olması beni çok etkiledi.” sözleriyle anlattı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum