Kültür - Sanat:
Eyvah Eyvah 3 fragman izle, Eyvah Eyvah 3 Dolkarabakır Klibi izle, Eyvah Eyvah 3 Ne zaman vizyonda?

Ata Demirer yine muhteşem geliyor. Eyvah Eyvah diye başlayan filmin serinin üçüncü filmide hazır. 31 Ocak'ta vizyona girecek olan Eyvah Eyvah 3 filmini birde muhteşem bir şarkı ile geliyor. Eyvah Eyvah 3 Dol Karabakır şarkısıyla adından çok bahsettirecek. Eyvah Eyvah 3  Dol Karabakır şarsının klibi yayınlandı. 

 Ata Demirer yine yaptı yapacağını. Senaryosunu kendi yazıp vede bunun üzerine başrolünüde kendi üstlenince ortaya harika şeyler çıkıyor. Evet Eyvah eyvah 3 ten bahsediyoruz. Eyvah eyvah 3 için yeni bir klip çekildi ve piyasada klip boy göstermeye başladı. Eyvah Eyvah 3 filminin Dol Karabakır isimli şarkısının klibi şimdiden büyük ilgi gördü. Ata Demirer serinin üçüncü filmi Eyvah Eyvah 3 ile büyük gişe yapacak gibi

Son sahne Hüseyin hala babasını arıyordu ve onu bulduktan sonrada geri dönmeye başladı son olarakta Müjgan ile evlilik olayı ile sona ermişti.Eyvah Eyvah 3 te ise senaryo kaldığı yerden devam etmiş. Hüseyin Çanakkale'de klarnet çalarak hayatını devam ettirmesi ile başlıyor. 

Eyvah Eyvah 3 birinci ve ikinci filmin gişesinide geçeceği tahmin ediliyor. Ata Demirer serinin üçüncü filminde Eyvah Eyvah 3'te yine karşımıza en güzel şarkılar ile geliyor. Eyvah Eyvah 3'te bir de klip hazırlandı. Eyvah Eyvah 3 Dol Karabakır isimli şarkıyla rekora koşacak. 

Ata Demirer Eyvah Eyvah serisinde 2010 ve 2011'de başrol oynamış, birincisi 2 milyon 959 bin 815, ikincisi 3 milyon 962 bin 700 kişi tarafından izlenerek rekora koşmuştu. Eyvah Eyvah 3 te ise bu rekorlar yeniden tazelenecek gibi görünüyor. ilk iki filmin de yönetmenliğini üstlenen Hakan Algül. Eyyvah Eyvah 3, 31 Ocak 2014'te vizyona girecek. 

Eyvah Eyvah 3 Film Konusu:
Hüseyim Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı olan Müjgan ile evlenmiş, kendiside Zabıta olmuştur. Yol arkadaşı Firuzan ise şöhretine şöhret katmıştır. İşte tam bu sırada Müjgan'ın hamile olmasıyla birlikte Geyikli'de olaylar yine çığırından çıkacaktır.

Senaryo: Ata Demirer
Yönetmen: Hakan Algül
Müzikler: Fahir Atakoğlu
Yapım: BKM

Oyuncular: Ata Demirer - Demet Akbağ - Özge Borak - Salih Kalyon - Tarık Ünlüoğlu - Ayşenil Şamlıoğlu - Serra Yılmaz - Meray Ülgen

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

11. Konya Uluslararası Mistik MüzikFestivali
KONYA (AA) - Konya'da düzenlenen 11. Uluslararası Mistik Müzik Festivali'nin son gününde Antakya Medeniyetler...

Haberi Oku