Kültür - Sanat:
Eyvah Eyvah 3 vizyon tarihi.Eyvah Eyvah 3 vizyona ne zaman girecek. Eyvah Eyvah 3 fragman izle. Eyvah Eyvah serisi

Eyvah Eyvah 3 için geri sayım başladı. Eyvah Eyvah 3 fragmanı izle. Yeni seride bir de bebek var..Ata Demirel ve eşi Özge Borak bu seride bebek için deneyim kazanacaklar. 22 Nisan 2012 tarihinde evlenen çift yeni filmleri Eyvah Eyvah 3 için geri sayımı başlattılar. Senaryosunu Ata Demirel'in yazdığı Eyvah Eyvah 3 birbirinden başarılı oyuncuları konuk ediyor. Eyvah Eyvah 3 ne zaman vizyona girecek. Eyvah Eyvah 3 filminin fragmanı yayınlandı mı?

Eyvah Eyvah 3 fragmanı izle. Ata Demirel'in yazdığı Eyvah Eyvah 3 filminin fragmanı yayınlandı.. Bol kahkahalı bir film olan Eyvah Eyvah 3 ne zaman vizyona girecek... Birbirinden başarılı ve komik oyuncular bu filmde toplanmış.. Eyvah Eyvah 3 yine güldürmeye geliyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Ata Demirel ve eşi Özge Borak'ın oynadığı serinin devamı geliyor.

Eyvah Eyvah 3 filmi fragmanı yayınlandı. Fragman izle.. Eyvah Eyvah 3 kırıp geçmeye geliyor. Ne zaman viyona girecek. Özge Borak annelik stajı yapacak filmde.

Merakla bekleyenler için spothaber.com'da. Eyvah Eyvah 3 filmi.. Hakan Algün'ün yönetmenliğini üstlendiği Eyvah Eyvah serisinin 3. filminin tanıtım filmi yayınlandı. Eyvah Eyvah 3'ün fragmanı yayınlandı. Eyvah Eyvah 3 filmi ne zaman vizyona girecek. Eyvah Eyvah 3 filminde kimler oynayacak. ATa Demirel'in yazdığı Eyvah Eyvah 3 Ocak'ta vizyonda olacak.. Eyvah Eyvah 3 filminin fragmanı yayınlandı. Eyvah Eyvah 3 fragman izle. Eyvah Eyvah  serisi kaldığı yerden devam ediyor. Eyvah Eyvah 3 gişede rekor kırabilecek mi?

 İlk iki serisinde gişe rekorları kıran film için ger sayım... Ata Demirel'in Türkan Şoray'ın teklifini reddetmeside yeni filmi ile uğraşıyor olmasıydı yeni film sonunda sevenleriyle buluşacak. İlk iki filminde rekorlar kıran filmin 3'üncüsü merakla bekleniyor.

Türkiye'nin en başarılı komedi serilerinden olan yapım ilk filmiyle yaklaşık 2 buçuk milyon kişiye, ikinci filmiyle yaklaşık 4 milyon seyirciye kendini izletmeyi başarmıştı. Eyvah Eyvah 3'ün de serinin diğer filmlerinde olduğu gibi yılın en çok izlenenlerinden olması bekleniyor.

İkinci filmin kaldığı yerden devam eden yapımda konu yine Hüseyin karakteri çevresinden anlatılacak. Hüseyin zabıta olarak karşımıza çıkarken, hayatının aşkı Müjgan'dan çocuk beklemekte ve yakın dostu Firuzan ise şöhretini katlamış durumdadır.

BKM Film'in yapımını üstlendiği serinin son filmi 31 Ocak 2014'de vizyona girecek

Eyvah Eyvah 1 fragmanı

 

Eyvah Eyvah 2 fragmanı

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

11. Konya Uluslararası Mistik Müzik Festivali
KONYA (AA) - Konya'da düzenlenen 11. Uluslararası Mistik Müzik Festivali'nde İspanya'dan Resonet (Santiago...

Haberi Oku