Kültür - Sanat:
Hükümet Kadın 2 fragmanı ve seansları Spothaber.com'da. Hükümet Kadın 2 izle

Bugün ve yarın hafta sonu, dolayısıyla güzel bir filme gidip vaktinizi geçirebilirsiniz. Dün vizyona giren Hükümet Kadın 2 ise bu konuda biçilmiş kaftan. Özellikle Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat ikilisinin ilk filmi olan Hükümet Kadın'ın devam filmi olan Hükümet Kadın 2'nin fragmanı, konusu, yorumları ve seansları Spothaber.com'da.

Demet Akbağ'ın baş rolünde oynadığı ve Sermiyan Midyat'ın büyükannesinin gerçek hayat hikayesinden esinlenerek yazıp yönettiği Hükümet Kadın 2 filmi bugün vizyona giriyor. Filmin komik fragmanı ve seansları için Spothaber.com'da kalın. Hükümet Kadın filmini izlemek isterseniz de, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sermiyan Midyat'ın gerçek hayat öyküsünden esinlenerek yazıp yönettiği Hükümet Kadın 2 ne zaman vizyona girecek? Film fragmanı ve konusu Spothaber.com'da. Demet Akbağ'ın da yer aldığı Hükümet Kadın 2'nin galasına Sermiyan Midyat'ın hastaneye kaldırılması damgasını vurdu. Hükümet Kadın 2 film fragmanı, galası ve konusu Spothaber.com'da.

Hükümet Kadın 2 filmi vizyona giriyor. Özellikle Türk komedi meraklılarının büyük rağbet göstereceği Hükümet Kadın 2 film fragmanı ve konusu Spothaber.com'da. Sermiyan Midyat ve Demet Akbağ'ın baş rollerinde olduğu film hakkında tüm detaylar Spothaber.com'da.

HÜKÜMET KADIN 2 SEANSLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Hükümet Kadın 2'de ilk filmde yaşananların 7 yıl öncesine gidiyor; Xate ve kocası Aziz Veysel'in Faruk ile olan azılı mücadelesine tanık oluyoruz. Xate'in Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz yedi yıl vardır ve şimdilik belediye başkanı Aziz Veysel'in eşi olarak yaşamaktadır.

Faruk'un bitmek bilmeyen koltuk sevdasının kökeni de bu günlere dayanmaktadır. Xate, sıradan sabahlardan birinde Aziz Veysel'i evden uğurlarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu kötü sürpriz de Xate ve Faruk'u bir kez daha karşı karşıya getirir. Daha da beklenmedik olanı ise tüm kasabalıyı şaşkına çeviren 'erken seçim' kararıdır.


Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'ın kendi babaannesinin yaşamından esinlenerek kaleme aldığı Hükümet Kadın filminde, Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat'ın hikayesini izlemiştik. Devam filminin başrollerinde bir kez daha Demet Akbağ'ın ve Sermiyan Midyat yer alıyor.

HÜKÜMET KADIN 1. FİLMİ KONUSU VE TEK PARÇA İZLEME LİNKİ

8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate'nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar'ın da hayatını değiştirdi!

HÜKÜMET KADIN TEK PARÇA İZLE

Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate'yi yolundan döndürmedi. 

Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat'ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında.

Ama en azından Midyat’ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu!  Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri.

Demet Akbağ, yedi oğlu ve bir kızı  ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Festivale "kuşdili" ile davet
GİRESUN (AA) - Giresun'un Çanakçı ilçesine bağlı Kuşköy sakinleri, Kuşdili Festivali için ıslıkla...

Haberi Oku