Kültür - Sanat:
Sağ Salim 2 fragman izle, ne zaman vizyonda? seanslar, muhteşem bir komedi

Düğün Dernek filmi rekor kırdı. İzleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Hatta hala gitmeyenler gelen olumlu tepkilerden gitmeye devam ediliyor. Düğün Dernek filmini izleyenler bu haftada yeniden gülmek için Sağ Salim 2 filmine gjdiyor. 

Sag Salim 2 filmi adından da anlaşılacağı gibi bir devam filmi ilk filmi çok beğenilen filmin ikincisi de oldukça beğenildi. Düğün Dernek filmini geçer mi henüz bilinmiyor fakat Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi de gündeme oturacak gibi görünüyor.
Sağ Salim 2: Sil Baştan filminin fragmanları şimdiden çok izleniyor. İzleyenler tarafından oldukça beğeniliyor. Vizyona girdiğinde de çok sayıda izleyici bulacağı tahmin ediliyor.
Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 “kötü” adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi olmaz......
2012'de vizyona giren ve beğeniyle karşılanan komedi filmi Sağ Salim'in devam filmi olan filmde Salih'in hikayesini izlemeye devam ediyoruz. Salim kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar verir. Ancak bu yolculuk yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal'le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşür.
 Nihal'in annesi intikam için rehin alındığında ise işler iyice karışır. Adamlarımız artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek zorunda kalırlar. Ne var ki bu da çözüm olmaz ve talihsizlikler iyice çığrından çıkar. 
Salim tekrar eline silah almak zorunda kalır, Nihal ise başı beladan kurtulmayan Salim'den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmak zorundadır. Salim ise yaşadığı bu büyük travmalar sonrasında artık ne ölümden ne de ölümden korkmaktadır, Nihal'i yalnız bırakmak istemez ve peşine düşer...
Yönetmenliğini yine Ersoy Güler'in yaptığı devam filminin başrolünde bir kez daha Burçin Bildik yer alıyor. Ona eşlik eden isimler ise Fulya Zenginer, Alper Saldıran, Kenan Ece, Kamil Güler, Kevork Türkler, Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal,  Nazlı Tosunoğlu ve Murat Akkoyunlu.
Sağ salim 1 özet
Salim hem ölümden hem de ölülerden çok korkan, saf bir Anadolu köylüsüdür. Ekmeğini taştan çıkartır; köyden kasabaya kamyonetiyle mal taşıyarak üç beş kuruşla hayatını döndürür. Fakat kabus gördüğü bir gecenin sabahında köy muhtarı kendisinden Mersin'den Sivas'a bir cenaze taşımasını rica eder. Başta çok isteksiz olsa da muhtarın ısrarı kıramaz ve komedi dolu yolculuk başlar...
Yapımcılığını, yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği filmin yazar kadrosunda Güler'in yanı sıra Alper Erze, Korhan Uğur, Şeyda Delibaşı isimleri yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Burçin Bildik, Fulya Zenginer, Alper Saldıran gibi isimler yer alıyor...

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

"Uluslararası Altın Koza Film Festivali"
ADANA (AA) - Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde 13 belgesel sanatseverlerle buluşacak.Festival...

Haberi Oku