Magazin:
2014 Survivor Turabi Çamkıran kimdir? 2014 Survivor ünlüler- gönüllüler kadrosu belli oldu

Acun Ilıcalı 2014 Survivor yarışmacılarını Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından seçti. 2014 survivor yarışmacıları belli oldu. Ünlüler gönüllüler yarışmasında olimpik bir hava kokuyor. Yarışmalar merakla bekleniyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla tanınan gönüllüler kadrosunda bulunan Turabi Çamkıran Kimdir?

Haziran ayında Kıbrıs’ta final yapacak Survivor’ın ekipleri önümüzdeki günlerde Dominik Cumhuriyeti’ne hareket edecek ve Survivor 2 Mart’ta ekranlarda olacak.

Ünlüler - Gönüllüler kadrosu

2 Mart'ta başlayacak Survivor'ın ünlüleri ise: Tolga Karel, Serenay Aktaş, Ahmet Dursun, Gökhan Keser, Duygu Bal, Merve Aydın, İsmail Baki Tuncer ve Eda Özerkan bu yıl yarışacak ünlü isimler oldu...

Samanta Mendes, Müge Uzel, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Akın Saatçi,Turabi Çamkıran,Yiğit Dikmen,Osman Şengül ve Mert Palavaroğlu bu yıl ünlülere karşı yarışacak isimler oldu.

Turabi Çamkıran Kimdir?

1988 doğumlu 26 yaşındaki Turabi Çamkıran Mersin’in Erdemli ilçesinde doğdu. İsmini ilk olarak Benimle Dans Edermisin yarışmasında duyduğumuz Turabi öğrenme azmi ile Tayland'a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Turabi yaşamını da bu yolla kazanıyor. Tayland ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katıldığını kazandığı maçlar sonrasında ücret aldığını belirtti.

Survivor 2014 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Turabi Çamkıran kimdir? Hayatı hakkında bilinmeyenler. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı yarışmalardan biri olan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de hünerlerini sergiledi.

İlk ve orta öğretimini Mersin'de tamamlayan Turabi Çamkıran lise yıllarında Break dansa merak saldı. Güzel sanatlar bölümünde yeteneğini geliştiştirmek için başladı. Eğitimi devam ederken tv ekranlarında boy gösteren Turabi Benimle Dans Edermisin yarışmasında 3. sırada yer almayı başardı. Dövüş sporlarına meraklı olduğu bilinen Turabi yaşamını dövüş sporlarından kazanıyor.  Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar vermiş.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku