Magazin:
3 Adam Burcu Esmersoy operacı Hasan Doğru son bölüm full izle! 16 Kasım 2013

3 Adam dün akşam yine olay yaratan bir bölüm ile ekranlara geldi. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu yarışmaya O Ses Türkiiye'ye katılıp  herkesi kendisine hayran bırakan yarışmacı Hasan Doğru katıldı. 3 Adam'ın son bölümü izle. 3 Adam Hasan Doğru, Burcu Esmersoy konukları ile adeta coşturdu. 3 Adam son bölüm ful takılmadan izle.

Sevilen komedi programı 3 Adam dün akşam bambaşka bir onuğu misafir etti Lokantacılık yapan ve geçtiğimiz günlerde O ses Türkiye'ye katılıp adeta herkesi büyüleyen yarışmacı Hasan Dpoğru dün akşam 3 Adam'ın konuğu idi. Güzel manken Burcu Esmersoy ile birlikte konuk olan Hasan Doğru tavrı ve hareketleri ,le herkesi büyüledi. 3 Adam son bölüm Burcu Esmersoy ve Hasan Doğru konukları donmadan tek parça ful izle. 3 Adam adeta büyüledi. 3 Adam Hasan doğru 16 Kasım 2013 yayınlanan son bölümü seyret.

Star TV'de yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın birlikte sunduğu 3 Adam'da bu hafta yine renkli anlar yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda O Ses Türkiye'ye katılan ve bütün jüri üyelerini kendine hayran bırakan Hasan Doğru bu hafta Burcu Esmersoy'la birlikte 3 Adam'a katıldı. Mütevazi hallerinden ödün vermeyen Hasan doğru programda önce O Ses Türkiye'de söylediği Caruso şarkısını seslendirdi. Hasan şarkısını söylerken İbrahim Büyükak ve Eser Yeneler Hasan'ın arkasından bale yaparak izleyiciyi güldürdü. Programa ailesiyle birlikte gelen Hasan Doğru'nun çalıştığı lokantadaki halinden görüntüler yayınlandı.

Eser Yenenler konuğu Hasan'a O Ses Türkiye'ye katıldıktan sonra değiştin mi? diye sordu. Eser Yenenler'in bu sorusu üzerine Hasan değişmediğini söyleyerek 'Benim arkadaşlarım bana çok inanıp güvenmişler. Değişmedim, aynı kişiyim' diye cevap vererek gönülleri fethetti.Programda kıskançlıktan konu açılınca Burcu Esmersoy Hasan'a 'Ben sizin kız arkadaşınız olsam beni kıskanır mısınız' diye sordu. Esmersoy'un sorusu üzerine Hasan, 'bilmiyourum ki, denemek lazım' diye cevap verdi.

Hasan'ın cevabı üzerine salonda kahkaha tufanı koptu ve Burcu Esmersoy 'bu cevabı hak ettim' diye karşılık verdi. Hasan Doğru daha sonra Çökertme türküsünü söyleyerek programa veda etti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku