Magazin:
3 Adam Hasan Doğru Caruso şarkısı ile tekrar hayran bıraktı Hasan Doğru'nun Hayatı

Geçtiğimiz haftalarda O Ses Türkiye'ye katılan ve bütün jüri üyelerini kendine hayran bırakan Hasan Doğru bu hafta 3 Adam'ın konuğu oldu. Mütevazi hallerinden bir türlü ödün vermeyen Hasan 3 Adam'da da efendiliğini hiç bozmadı.

Eser Yenenler konuğu Hasan'a O Ses Türkiye'ye katıldıktan sonra değiştinmi diye sordu.. Eser Yenenler'in bu sorusu üzerine değişmediğini söyleyen Hasan yine gönülleri fethetti.

O Ses Türkiye'de seslendirdiği Caruso şarkısını tekrar seslendiren Hasan Doğru yine herkesi kendine hayran bıraktı.. Hasan şarkısını söylerken İbrahim Büyükak ve Eser Yeneler Hasan'ın arkasından bale yaparak izleyiciyi güldürdü..

HASAN DOĞRU O SES TÜRKİYE'DE NELER YAŞADI?

O Ses Türkiye'nin son bölümüne katılan HAsan isimli yarışmacı söylediği opera Caruso şarkısıyla bütün jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. Mükemmel bir sese sahip olan yarışmacı bütün salonu deyimi yerindeyse inletti.. 

Üniversitede opera bölümü okuyan Hasan Doğru isimli yarışmacı ailesinin lokantasında garsonluk yaptığını söyledi.. Bütün jüri üyelerini birbirine düşüren yarışmacı mütavazi tavırlarıyla herkesin gönlünü kazandı..

Hadise yarışmacının sesinin çok güzel olduğunu ona ölen çok yakın bir arkadaşını hatırlattığını söyledi.. Murat Boz yarışmacının çok doğal ve naif olduğunu söyledi..

İtalyanca opera şarkısını mükemmel söyleyen yarışmacı Acun Ilıcalı'nın ricasıyla Yayla Yolları şarkısını seslendirdi. TÜrkçe şarkılarıda operada ki gibi harika ötesi seslendiren yarışmacıyı elde etmek için jüri üyelerinin dökmediği dil kalmadı... Hasan Gökhan'ı seçerek bütün jüri üyelerini ters köşeye yatırdı..

Hasan sahneye çıkar çıkmaz hali tavrı ve konuşmasıyla yıllar önce izlediğimiz gönüllere taht kuran Türkan Şoray ve Şener Şen'in başrolünde oynadığı İkinci Bahar dizisinde ki Medet karakterini anımsattı. Sanat aşığı olan Medet'in en büyük hayali bir tiyatro oyucusu olmaktı. Fakat Gaziantepli bir kebap ustası olan babası Medet'in bu hayalini gerçekleştirmesine asla olanak sağlamıyordu.. Medet babasının lokantasında hem garsonluk yapıp hemde kasada duruyordu.. Babasından kaçabildiği vakitlerde ise gönül verdiği tiyatro oyunlarını izliyor hatta oynuyordu.. Dün akşam O ses Türkiye'ye katılan Hasan Doğru'nun hayat hikayeside aynen böyle..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku