Magazin:
3 adam müthiş O Ses Türkiye Murat Boz Adriana Lima

Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'a Adriana Lima posteri hediye etti. 

3 Adam adlı programda ana konu Murat Boz'un memeleri oldu. Murat Boz'un şişmanladığı söylenen bir dönemde çekilen "büyük memeli" fotoğrafları programda tartışıldı. 

MURAT BOZ: HAYATIMIN HİÇBİR DÖNEMİNDE BÜYÜK MEMELİ OLMADIM!

Murat Boz, bir fotoğrafında büyük memeli çıkmasını fotoğraf yanılmasına bağladı. Murat Boz, "Hayatımın hiçbir döneminde büyük memeli olmadım." dedi. 

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak O Ses Türkiye'yi canlandırdı. İbrahim Büyükak, Hadise'nin seksapalitesini bir sundu ki, harika. İbrahim Büyükak, yarışmacıyı tavlamak için her türlü seksi özelliğini Hadise'ce kullandı. Gökhan taklidi ile Eser Yenenler koca göbeği ve 'Biz nerdeyiz abi ya" şaşkınlığı ile tam bir Gökhan tiplemesi çizdi. Murat Boz yanlarındaydı, 

3 Adam 3+1'den sonra yeni ismiyle harikaydı. 

TIKLA İZLE - 3 ADAM VE MURAT BOZ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ

O Ses Türkiye, 3 Adam ile yepyeni bir kimlik kazandı. Murat Boz, 3 Adam'ın konuğuydu. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Murat Boz'u gülmekten yerlere yatırdı. 

MURAT BOZ: 15 YAŞINDA YURTTA KALDIM

Murat Boz programda hayatını anlattı. Nasıl şöhret olduğunu dile getirdi. "Annem, babam, ailem bana çok destek oldular. 15 yaşınde Ereğli'den İstanbul'a gelmem benim için dönüm noktası oldu. Endüstri Meslek Lisesi eğitimi sırasında yurtta kaldığını söyleyen Murat Boz, en önemli arkadaşlıklarını yurtta kurduğunu söyledi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku