Magazin:
3 Adam O Ses Türkiye jürisini tiye aldı! Hadise taklidi bomba video izle seyret

 3 Adam İbrahim Büyükak Hadise'nin kılığına girince yer yerinden oynadı.  İbrahim Büyükak'ın  Hadise takliti spothaber.com'da. İzleyin keyfiniz yerine gelsisn.

3 Adam adlı programın adı değişti.  3 Adam'ın konuğu Murat Boz oldu yarışanın sunucuları O Ses Türkiye'nin Jüri üyelerinin kılıklarına girip taklit etti. O ses Türkiye'nin Jüri üyelerini taklit eden 3 Adam herkesi kırdı geçirdi. 3 Adam O Ses Türkiye takliti canlı izle çok komik izle yıkıl.

3 Adam adlı komik eğlence programı dün akşam geceye damgasını vurdu. Reyting rekorları kıran O Ses Türkiye'nin jüri üyeleri Ebru Gündeş, Hadise ve  Gökhan'ı taklit eden  3 adam kahkahayla herkesi yıktı geçirdi. Murat Boz yarışmaya konulk olarak katıldı. ebru Gündeş olan Oğuzhan koç herkesi kahkaha tufanına sokarken kırmızı elbise giyip sap sarı saç takan ve hadise takliti yapan  İbrahim Büyükak yerlere yatırdı.

3 Adam O Ses Türkiye komedi tufanı oldu. O ses Türkiye 3 Adam video canlı izle.

3 Adam O ses Türkiye takliti canlı izle video kırıp geçirdi.  3 Adam Oğuzhan Koç Ebru Gündeş takliti burada ilze. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” ismiyle  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku