Magazin:
3 Adam ve Murat Boz'un dizi ne zaman başlayacak?

3 Adam son bölüm ile Star Tv ekranlarında oldu. Son bölüm çünkü Star Tv Ekranlarından Tv8 ekranlarına geçiş yaptı. Star Tv ekranlarında son bölümde bomba gibi konuklarla ekranlara geldi. Süpriz iki isim daha geldi..

3 Adam son bölüm ile ekranlara geldi. Son bölüm  çünkü Star Tv ekranlarında son kez ekranlara geldi. Son bölümde bombalar ard arda patladı. Ata Demirer ve Atiye'nin konuk olduğu programa süpriz iki isim daha geldi. O Ses Türkiye'nin jürisi Gökhan Özoğuz ve Acun Ilıcalı oldu. Acun Ilıcalı bombaları ard arda patlattı.

 

3 Adam artık TV8'de yayına devam edecek ve asıl bomba 3 Adam ve Murat Boz yeni yepyeni bir dizi de yer alacaklar.

 

Star Tv ekranlarında Acun Ilıcalı'nın katkıları ile başlayan program bitiyor mu ? Çok Güzel Hareketler bunlar adlı programda birlikte çalışan ve sonra 3 Adam olarak bir ekip kurarak program yapan grup, Star TV'de son proghramlarını yaptıklarını açıkladılar.


3 Adam, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan talk show programı. 3 sunucu ve 1 konuk olarak uyguladığı formattan aldığı 3+1 adıyla yayına başlamış, 5 Ekim 2013 tarihi ile program ile birlikte adı 3 Adam olarak değişmiştir.

Acun Ilıcalı'nın desteğini alan 3 Adam bundan sonra TV('de olacak. Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasından sonra, kendi hazırladığı programlar ile birlikte 3 Adam'ı da kendi kanalına alacağı söyleniyordu. 25 Ocak Cumartesi Gecesi yayınlanan programlarında ise, STAR TV'den ayrılacaklarını açıllayan 3'lü artık TV8'de olacaklarını da söylediler. Ama programa bir müddet ara vereceklerini de söylediler.Çünkü Oğuzhan'ın yeni çıkardığı kaseti ile ilgili olarak konserler vereceğini, ve programın daha sonraki bir tarihte devam edeceğini söylediler.

 

3 ADAM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

MURAT BOZ KİMDİR?

Murat Boz 7 Mart 1980'de Zonguldak'ta dünyaya geldi.  ilkokulu Zonguldak'ta okuduntan sonra ailecek İstanbul'a yerleştiler. 1999 yılında Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’nü burslu olarak kazandı ve 2003 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü’nde eğitimine devam etti.

2006 yılında yayınladığı ilk singlesi  "Aşkı Bulamam Ben" ile çıkış yaptı. Ardından 2007 yılının başında ilk albümü olan  Maximum'u yayınladı. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödülleri'nden, Altın Kelebek Ödülleri'nden ve İstanbul FM Altın Ödülleri'nden "En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı" dalında ödüller aldı. Bir yıl sonra ikinci albümü olan Şans'ı piyasaya sürdü. 2010 yılında  ikinci single çalışması olan "Hayat Sana Güzel"'i yayınladı. 12 Nisan 2011'de üçüncü stüdyo albümü Aşklarım Büyük Benden ile aynı adı taşıyan şarkısını klibi ile birlikte yayınladı. 9 Mayıs 2011'de ise albümünü piyasaya sürdü.Piyano, keman ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmalarının reklam yüzüdür.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku