Magazin:
3 Adam Yetenek Sizsiniz Oğuzhan ve İbrahim skeç video. 'Biiiip'li şarkı

Dahi adamlardan olan Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak birlikteliğinden müthiş bir skeç çıktı. Haftalardır çok izlenen skeç videosu Spothaber.com'da. Oğzuhan Koç bu skeç için bir de şarkı besteledi, İkimizi birden adında. İşte 3 Adam Yetenek Sizsiniz skeç videosu Spothaber.com'da.

Star TV'yi parselleyen Acun Ilıcalı'nın Yetenek Sizsiniz Türkiye programı ile 3 Adam yine bir araya geldi bve ortaya tam bir kahkaha makinası çıktı. İşte Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın 3 Adam Yetenek Sizsiniz skeç videosu Spothaber.com'da.

3 Adam Yetenek Sizsiniz Türkiye'de son skecinde yine harikalar yaratmıştı. Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın yarışmacı olarak katıldığı Yetenek Sizsiniz 3 Adam skeç videosu Spothaber.com'da. 24 Kasım 2013 tarihinde yayınlanan bu şarkıc adeta bir fenomen ilan edildi.
 

3 Adam ile Yetenek Sizsiniz Türkiye programları adeta bir kardeş gibi sürekli birbirlerinin içinde ve dışındalar. O Ses Türkiye de bu bağ ile bağlandı. Yakın bir zaman sonra hepsi birden TV 8'e geçecekler. İşte 3 Adam Yetenek Sizsiniz Türkiye skeci Oğuzhan ve İbrahim'in başarılı videosu.

3 Adam olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç zaman zaman Acun ılıcalı ile birlikte Yetenek Sizsiniz için skeçler yapıyorlar. Bunların sonuncusu ise çok beğeni topladı. İşte 3 Adam Yetenek Sizsiniz Türkiye skeç videosu Spothaber.com'da.

3 Adam Yetenek Sizsiniz skecinde tüm Türkiye kahkahalara boğulmuştu. Videoyu tekrar tekrar izlemek isteyenler için jüriye kendisini beğendirmeye çalışan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın renkli hallerine çok gülecekler. İşte 3 Adam Yetenek Sizsiniz Türkiye skeci videosu Spothaber.com'da.

3 Adam'dan yine kahkaha dolu bir skeç geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan Oğuzhan ve İbrahim, seçilmek için yapmadıklarını bırakmadı. Geçen hafta Acun'un 2 kez TV'de gösterdiği 3 Adam Yetenek Sizsiniz skeç videosu Spothaber.com'da. 24 Kasım 2013 tarihinde yayınlanmıştı.

​Ekranların sevilen komedi, programı 3 Adam dün yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz'e katıldı rap söyledi, kiremit kırdı. Oğuzhan ve İbrahim'in Yetenek Sizsiniz Skeci kırdı geçirdi. 3 Adam'ın dün akşamki konuğu Hülya Avşar'dı. 3 Adam 24 Kasım 2013 yayınlanan son bölüm ful izle. 

3 Adam Cumartesi günü yayınlanan son bölümü ile kırdı geçirdi. Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz'e katıldı kahkaha tufanı koptu. Oğuzhan ve İbrahim Rap şarkı söyledi,  Hülya Avşar'ın etek fermuarı koptu. 3 Adam yayınlanan son bölümü izle. 3 Adam Yetenek Sizsiniz ful donmadan canlı olarak izle.

Ekranların sevilen komedi, programı 3 Adam dün yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz'e katıldı rap söyledi, kiremit kırdı. Oğuzhan ve İbrahim'in Yetenek Sizsiniz Skeci kırdı geçirdi. 3 Adam'ın dün akşam ki konuğu Hülya Avşar'dı. 3 Adam 24 Kasım 2013 yayınlanan son bölüm ful izle. Ekranlar kahkahalara boğuldu.

3 Adam dün akşam yep yeni bir bölüm ile ekranlara geldi. Yetenek Sizsiniz'e katılan iki yarışmacıyı taklit eden Oüğuzhan ve İbrahim hem seyirciyi hemde ekranları başındaki herkesi adeta kırdı geçirdi.  3 Adam'ın kobuğu ise Hülya  Avşar'dı. Hülya Avşar programın başından beri giydiği etekle uğraşıp durdu ve en sonunda olanlar oldu Hülya A vşar'ın eteğ,nin fermuarı koptu. 3 Adam Yeteke Sizsiniz skeci ve yayınlana son bölümü ile çok güldürdü.
 
3 Adam canlı canlı ful izle. 3 Adam Oğuzhan, İbrahim ve Eser güldürdü. 3 Adam 24 Kasım konul Hülya Avşar izle.

 Adam programında Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz skeciyle kahkahaya boğdu. Kiremit kırdılar, rap söylediler, illüzyon yaptılar, beat-box denediler...
Star TV'de yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu 3 Adam programının dün geceki konuğu Hülya Avşar'dı. 
Avşar'ın bol bol kahkaha attığı programda, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın Yetenek Sizsiniz Türkiye skeçleri yayınlandı. 

KİREMİT KIRDILAR

İlk skeçte kiremit kırma şovu yapan İbrahim ve Oğuzhan, Acun ve Hülya Avşar'ı kahkahaya boğdu. Köpükten yapılan kiremitlerle düzenlenen gösteride, İbrahim Oğuzhan'ın kafasında yine köpükten yapılmış sandalyeyi kırdı. 

İBRAHİM VE OĞUZHAN RAP SÖYLEDİ

İkinci skeçte ise İbrahim ve Oğuzhan ikilisinin rap şovu büyük ilgi topladı. Söyledikleri şarkıda erotik çağrışımlarda da bulunan ikili, jüriden kötü not alınca başka kulvarlarda kendilerini göstermeye çalıştılar. 
Rapin ardından illüzyon şovu deneyen Oğuzhan ve İbrahim bunda da başarılı olamayınca beat-box'a müracat etti. Gösterinin finalinde ise, sahneden inmemekte ısrar eden ikili güvenlik görevlileri tarafından sahne dışına çıkarıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku