Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
24.11.2013 09:02:04

3 Adam Yetenek Sizsiniz Oğuzhan ve İbrahim skeci izle! 24 Kasım 2013 3 Adam son bölüm ful izle

Ekranların sevilen komedi, programı 3 Adam dün yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz'e katıldı rap söyledi, kiremit kırdı. Oğuzhan ve İbrahim'in Yetenek Sizsiniz Skeci kırdı geçirdi. 3 Adam'ın dün akşam ki konuğu Hülya Avşar'dı. 3 Adam 24 Kasım 2013 yayınlanan son bölüm ful izle. Ekranlar kahkahalara boğuldu.
3 Adam Yetenek Sizsiniz Oğuzhan ve İbrahim skeci izle! 24 Kasım 2013 3 Adam son bölüm ful izle

3 Adam dün akşam yep yeni bir bölüm ile ekranlara geldi. Yetenek Sizsiniz'e katılan iki yarışmacıyı taklit eden Oüğuzhan ve İbrahim hem seyirciyi hemde ekranları başındaki herkesi adeta kırdı geçirdi.  3 Adam'ın kobuğu ise Hülya  Avşar'dı. Hülya Avşar programın başından beri giydiği etekle uğraşıp durdu ve en sonunda olanlar oldu Hülya A vşar'ın eteğ,nin fermuarı koptu. 3 Adam Yeteke Sizsiniz skeci ve yayınlana son bölümü ile çok güldürdü.

 

haberevet.com/haber/20120305/712120/haber.html" target="_blank">İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

3 Adam canlı canlı ful izle. 3 Adam Oğuzhan, İbrahim ve Eser güldürdü. 3 Adam 24 Kasım konul Hülya Avşar izle.

 Adam programında Oğuzhan ve İbrahim Yetenek Sizsiniz skeciyle kahkahaya boğdu. Kiremit kırdılar, rap söylediler, illüzyon yaptılar, beat-box denediler...
Star TV'de yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu 3 Adam programının dün geceki konuğu Hülya Avşar'dı. 

Avşar'ın bol bol kahkaha attığı programda, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın Yetenek Sizsiniz Türkiye skeçleri yayınlandı. 

KİREMİT KIRDILAR

İlk skeçte kiremit kırma şovu yapan İbrahim ve Oğuzhan, Acun ve Hülya Avşar'ı kahkahaya boğdu. Köpükten yapılan kiremitlerle düzenlenen gösteride, İbrahim Oğuzhan'ın kafasında yine köpükten yapılmış sandalyeyi kırdı. 

İBRAHİM VE OĞUZHAN RAP SÖYLEDİ

İkinci skeçte ise İbrahim ve Oğuzhan ikilisinin rap şovu büyük ilgi topladı. Söyledikleri şarkıda erotik çağrışımlarda da bulunan ikili, jüriden kötü not alınca başka kulvarlarda kendilerini göstermeye çalıştılar. 

Rapin ardından illüzyon şovu deneyen Oğuzhan ve İbrahim bunda da başarılı olamayınca beat-box'a müracat etti. Gösterinin finalinde ise, sahneden inmemekte ısrar eden ikili güvenlik görevlileri tarafından sahne dışına çıkarıldı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum