Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
12.10.2013 22:16:04

3 Adam Yılmaz Vural futbol skeç video

3 Adam bu sefer de Yılmaz Vural ile futbol skeci yaptı, skeç çok güldürdü. 3 Adam Yılmaz Vural ile coştu. Tam bir show adamı Yılmaz Vural. Eser Yenenler, "Hocam bu yaz beraber olduk, karşılaştığımızda çıplaktık" deyince seyirciler bir 'aaaa' çekti. İlginç muhabbetler. 3 Adam fırtınası esmeye devam ediyor. Bu akşam 3 Adam adlı programda ünlü teknik direktör Yılmaz Vural ile O Ses Türkiye ile şöhrete ulaşan Ayda var. Star TV ekranlarında yayınlanan 3 adam geçtiğimiz hafta O Ses Türkiye performansı ile büyük ses getirmişti. Oğuzhan Koç Ebru Gündeş, Eser Yenenler Gökhan ve İbrahim Büyükak ise Hadise taklidi ile müthiş iş yapmıştı. Murat Boz gülmekten yerlere yatmıştı. Bu hafta da Yılmaz Vural ve futbolcuları. Yılmaz Vural bildiğimiz Yılmaz Vural, futbolcuları ise Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak. İyi gülmeler.
3 Adam Yılmaz Vural futbol skeç video

3 Adam adlı programa katılan Yılmaz Vural, Alman Teknik Direktör Daum'a yüklendi: Fenerbahçe, Beşiktaş'ı şampiyon yapmak kolay. Daum Bursa'da ne yapıyor? Hani büyük antrenör?.

3 ADAM SEYİRCİLERİ YILMAZ VURAL'I ALKIŞLADI

Yılmaz Vural Daum'a böyle çakarken seyircilerden de bol bol alkış aldı.

Star TV ekranlarındaki 3 Adam ile şahane bir gece. Eser Yenenler programı böyle sunuyor. Oğuzhan ve İbrahim sahneye geldi. Her zamanki pozitif enerjileri ile. İbrahim Büyükak pedikür mü yaptırdı? İbrahim Büyükak, "Yıllardır Polat Alemdar ayakkabısı giyemiyorum, bende tırnak batması var." sözleri ile güldürdü.

İbrahim Büyükak, Eser Yenenler'in ayaklarına taktı: "Ne biçim ayakların var, evde şahin pençesi gibi."

Programın konuklarından biri de Simon Pierro.

Bir fotoğraf kazıyor, sihirli asa var. Sihir gösterisi.  Alman Sihirbaz Simon, Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı programın 6 Ekim 2013 Pazar günü yayınlanan bölümünde müthiş bir illüzyon gösterisine imza atmıştı. 

Üç (3) adam Star TV ekranlarında, video izle. Acun Ilıcalı,  Acun Medya tarafından hazırlanan 3 Adam ile bir taş üç kuş hesabı yapıyor. Bu hafta konuk O Ses Türkiye adlı yarışma programında şöhret olan Ayda. İsyan şarkısı ile gönüllerde taht kuran Ayda ile renkli sohbet.

YILMAZ VURAL, ESER YENENLER, OĞUZHAN KOÇ, İBRAHİM BÜYÜKAK

Renkli futbol adamı Yılmaz Vural, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç  ve İbrahim Büyükak ile muhteşem bir Üç Adam performansı sergiliyor. İcabında futbolcusunu tokatlayan Yılmaz Vural, futbol camiasının en renkli ve sempatik isimlerinden. Futbolu bir showbusiness olarak gördüğünü ve bazı çıkışları gündeme gelmek için yaptığını gizlemiyor. Yılmaz Vural, tatlı sert halleri ve hırslı yapısı ile futbol dünyasının her daim gündeminde kalabilmeyi başarıyor. Yılmaz Vural bu kez de Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan Üç Adam adlı program vesilesiyle birkez daha gündemde. Üç adam video izle. 

3 ADAM ÜÇ KOMİK ADAM

3 Adam programı büyük ses getiriyor. Geçtiğimiz günlerde Murat Boz ile birlikte müthiş bir O Ses Türkiye performansı sergilemişlerdi. Oğuzhan Koç, o güzel sesi ile Ebru Gündeş'i taklit etmiş, onun gibi ikide bir ortaya çıkıp şarkı söylemişti, biraz da Ebru Gündeş gibi olur olmaz yerler ve anlarda. İbrahim Büyükak ise o kocaman göğüslerini öne çıkartarak Hadise'nin seksi halini son derece komik hallerle sergilemeye çalışmıştı. Eser Yenenler ise, Gökhan'dan "hadi yaaa, şaşırdım abi, anlamadım abi" esintileri getirmişti. Star TV ekranlarında 3 adam video izle.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum