Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
13.08.2013 00:00:00

'Adını kalbime yaz, beni unutma' stili

Buaralar insanların birbirlerine olan sevgi gösterisi dövme yoluyla gösteriliyor. Sevdiklerinin isimlerini vücutlarına kazıyan ünlü isimler, adeta bir salgın gibi yayılyor. Bunun son örneği Sinem Kobal'ın kardeşi Kerem Kobal. 20 yaşındaki genç, ablasına olan hayranlığını ve sevgisini göstermek için göğsüne 'SNM' harflerinden oluşan bir dövme yaptırdı!
'Adını kalbime yaz, beni unutma' stili

Sinem Kobal sevgisi neler yaptırdı! Sinem Kobal'ın 20 yaşındaki erkek kardeşi Kerem Kobal, ablasına olan sevgisini ve hayranlığını gizlemedi. Bir sevgi göstergesi olarak göğsüne 'SNM' harflerini kazıtan Kerem Kobal, Barcelona'lı yıldız Messi'nin kardeşi Matias, Miley Cyrus ve Angelina Jolie'den sonra kardeş hayranlığının dövmeye uzanan hikayesine Türkiye'den de bir örnek vermiş oldu. 

Basketbolcu olan ve son olarak Efes Pilsen'in altyapısında forma giyen Kerem, ablasına olan sevgisini her fırsatta dile getiriyor. Kerem, sözlerini yazıya dökme kararı alıp ablasının ismini ilk dövmesi olarak vücuduna kazıttı. Kerem; uzattığı saç modeliyle de Sinem Kobal'ı şaibeli sevgilisi Arda Turan'a benzetiliyor.

 

Sinem Kobal Kimdir?

 

Sinem Kobal (d. 14 Ağustos 1987, İstanbul), Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur.

 

İlk yılları ve kariyeri

 

14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize, Hemşinli bir ailenin kızıdır. Babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır. Kerem adında Selena dizisinde Atacan Baybars adlı karakterini canlandıran bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Star TV'de yayınlanan Hürrem Sultan dizisinde rol Ayşe karakterini canlandırmıştır.

Sinem Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Royal Akademi'den diplomasını almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi'ni 2001 yılında bitirmiştir. Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapmaktadır.

Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez "Dadı" adlı televizyon dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu'nda çalışmıştır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur. atv’de yayınlanmış olan Selena adlı bir fantastik dizide Selena adlı bir karakteri oynamıştır. Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan "Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni"nde başrolünü oynadığı Selena dizisi En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende En Sevilen Türk Kadın Oyuncu seçilmiştir.

2010 Yazında Kanal D'de başlayan daha sonra Star TV'de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı.

5 Şubat 2010'da Romantik Komedi filminde "Didem" karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013'de ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolü tekrarladı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum