Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
30.12.2013 12:18:59

Ali Şen Kim Milyoner Olmak İster'de yarıştı (video izle)

Kenan Işık’ın başarılı sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster, yılbaşına özel programında özel konuklar ile yarışılıyor. Kenan Işık yılbaşında Kim Milyoner Olmak İster'de Ali Şen, Şebnem Bozoklu, Hakan Yılmaz'ı ağırlıyor.
Ali Şen Kim Milyoner Olmak İster'de yarıştı (video izle)

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmasının yeni yıl konukları tanıdık isimlerdi. Kenan Işık bu kez ünlü isimler ile yarıştı. Yılbaşına özel sürprizler hazırlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan Işık Ali Şen, Şebnem Bozoklu ve Hakan Yılmaz'ı ağırladı. 

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılan Ali Şen, Şebnem Bozoklu ve Hakan Yılmaz yarışmada kazandıkları paraları yardım kuruluşları için kullanacak. Kim Milyoner Olmak İster yılbaşında yardım kuruluşlarını sevindirecek.

ALİ ŞEN

Tam bir "Kim Milyoner Olmak İster" fanatiği olan Ali Şen, programın hiçbir bölümünü kaçırmadığını söyledi. Kendisine çok güvenen Ali Şen 1 Milyon'a kadar gideceğini söylüyor. Kazandığı parayı özel bir hayır kurumuna bağış yapacağını söyleyen ünlü spor adamı Ali Şen'in telefon jokeri ise gazeteci Mehmet Barlas oldu.
ŞEBNEM BOZOKLU

Yarışmaya başlarken çok heyecanlanan Şebnem Bozoklu, kazanacağı parayı yeni kurulacak olan Otizm Federasyonuna bağışlayacağını açıkladı. Sorulara son saniyelerde cevap veren Bozoklu, izleyenlere ve Kenan Işık'a heyecanlı saniyeler yaşattı. Kazandığı meblağdan oldukça mutlu olan Bozoklu, Otizm Vakfı'na herkesin destek çıkmasını istedi.

HAKAN YILMAZ

Eğlenceli ve başarılı bir yarışma çıkaran Hakan Yılmaz da Şebnem Bozoklu gibi ilk sorularda büyük heyecan yaşadı. Kazandığı miktarı LÖSEV'e bağışlayacağı için onlar adına daha da heyecanlanan Yılmaz buna rağmen iyi bir yarışma çıkarttı. Geldiğinde hedefinin bu kadar büyük bir meblağ olmadığını söyleyen Hakan Yılmaz da yarışmadan mutlu ayrıldı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum