Magazin:
A.Ş.K dizisi canlı izle Azra Kerem aşkı ( tekrar bölümü)

Başrollerini Hazal Kaya ve Bir Çocuk sevdim dizisiyle tanıdığımız Hakan Kurtaş'ın paylaştığı A.Ş.K dizisinin bu akşam Kanal D ekranlarında bomba gibi başlıyor. Hazal Kaya yeni dizisi Aşk'ta bir tenis öğretmenini canlandıracak. 


Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ın dizinin çekimlerinde öpüşmesi gündeme bomba gibi düşmüştü.

Adını Feriha Koydum dizisinden AŞK dizisine geçen ve yeni dizisi için verdiği kilolarla günlerce gündemde kalan Hazal Kaya şimdide öpüşme sahnesiyle dillerde.

Hazal Kaya ve Bir Çocuk sevdim dizisiyle tanıdığımız Hakan Kurtaş AŞK dizisini çekimlerinde öpüştüler.. Sosyal medya bu haberle çalkalandı..

Aşk dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanın en dikkat çeken ayrıntısı Hakan Kurtaş ile Hazal Kaya'nın öpüşme sahnesi oldu. Öpüşme sahnesi sosyal medyayı salladı.

A.Ş.K DİZİSİNİN KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Azra ve Kerem'in ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.
Azra ve Kerem'in ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem.  Korkuyordu.

Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

Yapım : Gold Film
Yapımcı : Faruk Turgut
Yönetmen : Ömür Atay
Uygulayıcı Yapımcı : Ahsen Tüzün
Senarist : Evren Şit, Serdar Soydan
Görüntü Yönetmeni : Oktay Başpınar
Müzik : Aytekin Ataş - Erdem Doğan - Gürsoy Tanç
Sanat Yönetmeni : Zafer Kanyılmaz
Kostüm : Nilüfer Çamur
Oyuncular : Hazal Kaya (Azra), Aslı Tandoğan (Şebnem), Nebahat Çehre (Neslihan), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can),Tugay Mercan (Orhan), Elit İşcan (Semra), Sevtap Özaltun(Ece), Servet Pandur (Müzeyyen), Nihal Koldaş (Sırma), Güneş Emir(Melis), Osman Akça (Hasan), Gökay Müftüoğlu (Fırat), Erkan Can (Rıza)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku