Magazin:
Bende Özledim 1. Bölüm Leyla ile Mecnun'un final bölümü çekildi! Tuzluk Erdal Bakkal imiş

Böyle final görülmedi. leyla ile Mecnun'un yyaınlanmayan finali Bende Özledim'in 1. Bölümüne damga vurdu. Leyla ile Mecnun'da yaşanan o akıl üstü kah ağlatan kah güldüren sahneler aslında ilkokulda geçirdiği kaza sonucu yatalak olan Mecnun'un hayal dünyasıynmış. Ali Atay yani Mecnun yatalak olur annesi terk eder babası ona bakar. Macnun konuşamaz yürüyemez sadece bakabilir. 4 Duvar arasında ömrü geçen Mecnun öyle bir hayal kurar ki herkes o hayaledki karakterleri evine konuk eder.

Leyla ile Mecnun yayınlanmayan Final Bölümğü Bende Özledim 1. Bölüm finali canlı canlı izle.

 TRT 1'de yayınlanan Leyla İle Mecnun dizisinin dün akşam Star TV'de Ben de Özledim versiyonunun 1. bölümü start aldı. Dizide Leyla İle Mecnun'un yayınlanmayan final sahnesi izletilirken, aslında her şey Mecnun'un hayal ürünüymüş.


Dün akşam yayın hayatına start veren Ben de Özledim dizisi büyük beğeni topladı. TRT kanalında yayınlanan Leyla İle Mecnun'un kaldırılmasını konu eden Ben de Özledim'in ilk bölümünde, Leyla İle Mecnun'un yayınlanmayan final sahnesine de yer verildi. Buna göre, Leyla ile Mecnun dizisi meğer toptan bir hayal ürnüymüş. Yani, Mecnun bir hastalık geçirir ve aslında olmayan kişileri ve olayları görür. Yattığı yerde zihninde çeşitli olaylar canlandran Ali Atay'in Mecnun karakteri, aslında olmayan kişileri görüyormuş. İşte Leyla İle Mecnun'un yayınlanmayan final sahnesi Spothaber.com'da.

Aslında dizi boyunca Kireçburnu’nda yaşanan olaylar Mecnun’un zihninde canlandırdığı olaylardan ibaret.

Final senaryosunda İsmail abi aslında bir japon balığı, Yavuz pencereden sarkan ağaç dalı, Ak Sakallı Dede eve gelen doktor, Erdal Bakkal tuzluk, Leylalar ise Mecnun’un ilkokulda aşık olduğu kız. Leyla’nın sürekli değişmesinin sebebi ise, Mecnun’un TV’de izlediği dizilerdeki kızları gözünde canlandırması.

Yeni kanalı Star TV'de yepyeni bir isim ile yeni bir giriş yapacak olan ex Leyla ile Mecnun olan Ben de Özledim dizisi dün 1. bölümüyle başladı. Ben de Özledim 1. bölüm fragmanı yayınlandı bile. Ben de Özledim dizisi ilk bölümünde Leyla ile Mecnun'dan Ben de Özledim'e yaptıkları geçişi konu ediniyor. İşte Ben de Özledim 1. bölüm fragmanı Spothaber.com'da.


TRT kanalının fenomen dizisi Leyla İle Mecnun dizisinin rejenere olmuş hali olan Ben de Özledim dizisi yine kahkaha tufanı koparacak. Dizinin asıl karakterleri olan Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Hırsız Yavuz, İskender Abi hepsi Ben de Özledim'de de var. Ben de Özledim 1. bölüm fragmanı Spothaber.com'da. Ben de Özledim ne zamana başlayacak? İşte cevabı...

Gezi Parkı olaylarına katıldıkları gerekçesiyle işlerine son verilmesi yerine Leyla İle Mecnun dizisini topyekün kaldıran TRT, dizinin yerini doldurabilir mi bilinmez. Ancak Star TV'de yeniden başlayacak olan Ben de Özledim dizisinin kemikleşmiş izleyici kitlesinin diziyi bırakmayacağı aşikar. Ben de Özledim dizisi ne zaman başlayacak? 1. bölüm fragmanı yayınlanan Ben de Özledim dizisi, ilk olarak kendi kendisini konu ediyor. Kanal ve dizi ismi değiştirmelerini tiye alan ve bu konu çerçevesine gelişen ilk bölüm ne zaman başlayacak? Ben de Özledim 1. bölüm fragmanı Spothaber.com'da.

Trt'de yayından kaldırılan ancak izleyicinin ısrarları üzerine başka bir kanala isim değişikliği ile geçen Leyla İle Mecnun dizisi yeni adı ve eski ekibiyle kaldıkları yerden devam edecekler. Dizinin erkek oyuncuları tamamen aynı fakat Leyla değişti. Leyla ile Macnun yeni adıyla Bende Özledim'in ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Bende Özledim 1. Bölüm fragmanı izle. Ben de Özledim

Trt'de hatrı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan ve adeta fenomen haline gelen Leyla ile Mecnun Dizisi yayından kaldırıldı ancak ısrarlar üzerine Star Tv'de yepyeni bir isimle ve oyuncu değişikleriyle yeniden başlayacak. Leyla ile Mecnun gitti Ben de Özledim geldi. Erkek oyuncularının tamamen aynı olduğu dizide Leyla değişti. Dedeler, Erdal Bakkal, İsmail Abi aynen diziye devam edecek.

Ben de Özledim için geri sayım başladı. Seyirci heyecanla Ben de Özledim'in başlamasını bekliyordu. Tanıtım fragmanı yayınlanan Ben de Özledim'in 1. Bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Dizinin ilk bölümünde işlenen konu Leyla ile Mecnun'un bitmesi. Oyuncular yeni dizi arayışına giriyor ve Ben de Özledim'i buluyorlar.

"Dizi bitmiş...Gerçekten net bilgi mi bitmiş hani biz sıkılana kadar oynayacaktı? İşsiz kaldık gördünüz mü.." Diyalogları ile fragmana oyuncular giriş yapıyor. Ben de Özledim 25 Ekim akşamı Star Tv ekranlarında olacak. Ben de Özledim 1. Bölüm fragmanı donmadan takılmadan canlı canlı izleyin. İşte Ben de Özledim 1. Bölüm fragmanı:

İşte Leyla ile Mecnun'un yayınlanmayan final sahnesi Spothaber.com'da:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku