Magazin:
Beren Saat Kör, sağır ve dilsiz....

25 Ekim 2013 tarihinde vizyona girecek olan ve gerçekten de büyük bir merakla beklenen Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam'da ünlü oyuncu; kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandırıyor. Filmde karanlığa boğulan Beren Saat, zor bir karaktere büründü.

"Bu karanlıkta ne kadar yaşayabilirsiniz? Kaç gün, kaç saat, kaç dakika?"

Beren Saat'in son filmi olan Benim Dünyam gerçekten de zor bir oyunculuk performansı gerektiriyor. Ünlü oyuncu hem kör, hem sağır, hem de dilsiz olan Ela karakterini canlandırabilmek için yardım almış. "Rolüm için Ercüment Tanrıverdi'nin yardımını aldım. Filmin esin kaynağı Helen Keller'ın internetteki videoları benim için iyi bir kaynak oldu. Onun sesini nasıl kullandığıyla ilgilendim." diyen Saat'in son filmi Benim Dünyam merakla bekleniyor.

Bir Kore filmi olan Black ile olan akıl almaz benzerliğinden ötürü çalıntı olduğu iddialarıyla çalkalanan Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam, sinema severler tarafından merakla bekleniyor. 25 Ekim 2013 tarihinde sinemalarda izleyebileceğimiz Benim Dünyam filminde Beren Saat'in çok zor bir rol olan Ela'yı canlandırması, Türkiye'de ses getireceğe benziyor.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in bu yaz tatil yapmadan çektiği son sinema filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Filmde sağır, kör ve dilsiz bir kız olan Ela'yı canlandıran Beren Saat'e usta oyuncu Uğur Yücel eşlik ediyor. Benim Dünyam fragmanı da Spothaber.com'da. Benim Dünyam sinema filmi 25 Ekim 2013'te vizyona girecek.

25 Ekim 2013 günü vizyona girecek olan ve sinemaseverler tarafından çok merak edilen Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam'ın fragmanı Spothaber.com'da. Bayram tatiline denk gelmeyen vizyon tarihi sabırsızlıkla bekleniyor. Beren Saat'in son filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Benim Dünyam fragmanı Spothaber.com'da.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in tüm yaz tatil yapmadan çalıştığı ve Büyükada'da çekimlerini gerçekleştirdiği yeni filmi Benim Dünyam ne zaman vizyona girecek? Sinema dünyasında şok yaratacak olan Benim Dünyam filminde Beren Saat kör, sağır ve dilsiz bir kız olan Ela'yı, Uğur Yücel de Ela'nın emektar öğretmenini canlandırıyor. İşte Beren Saat'in yeni filmi Benim Dünyam'ın fragman videosu Spothaber.com'da.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku