Magazin:
Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm fragmanı izle 10 Aralık yeni bölüm.. Korkut öldü mü?

Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm de neler olacak merak konusu oldu. Bir Aşk Hikayesi yeni yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak ama herşeyden önce Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacak. Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm bomba gibi gelişmeler ile geliyor. 

Korkut ölüme giderken annesinden öyle bir intikam alacak ki.. Annesi oğlu yani Tolga için gözyaşı dökerken gerçek oğlunun adım adım ölüme gidişini göremiyor. Korkut ise öyle bir intikam alacak ki annesinden keşke vursa daha iyi olurdu. Gönül Hanım'ın annelik duyguları ağır basıyor ve herşeyden önce Tolga'yı düşünüyor. Gönül o tetiğe bastı mı? Korkut öldü mü?Bütün bu sorular merak içinde beklerken. Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm fragmanı bölümün hemen ardından yayınlanırdı ama bu kez yayınlanmadı? Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

Çöp gibi atılmıştım doğduğumda... Çöp gibi de ölüp gidecektim bir köşede. Yok gibi, hiç var olmamış gibi yaşayıp ölecektim...” Korkut böyle isyan eder hayata. Aşık olduğu kadının “ Özür dilerim... Seni seviyorum” haykırışı bile durduramaz onu. 

Yapacak tek şey kalmıştr artık. Ölmeden Aannesine gidip gerçekleri anlatmak. Gider de... Ancak orada öğrendiği gerçek Korkut’u artık dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.  Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla..

Bu yolda yapacağı her şey mübahdır ona göre. Gönül’ün karşısına geçip Tolga’nın hayatını kurtarmayı teklif eder önce. Gönül de bu teklifi kabul eder, gerçek oğlunu ölüme yolladığını bilmeden... Ve anne oğlun trajedisi böyle başlar. Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla..

Yapımcılığını MF Yapım'ın gerçekleştirdiği "Bir Aşk Hikayesi"nin 31.bölümde final yapacağı açıklanmıştı. Ancak dizinin fanları, "Bir Aşk Hikayesi"nin biteceğini öğrenince kanalı ve yapımcı firmayı mail yağmuruna tuttu. Sosyal medyada da dizinin bitmemesi için kampanya başlatan fanların sesine kulak veren FOX TV yönetimi "Bir Aşk Hikayesi"nin devam etmesine karar verdi. Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla..

Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır. Spothaber.com'dan ayrılmayın..

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku