Magazin:
BKM oyuncusu E.O. kimdir? Tacizci oyuncu belli oldu mu?

Magazin gündemine bomba gibi düşen taciz vakası önceki gün gündeme geldi. BKM Mutfak Oyuncusu hatta Çok Güzel Hareketler Bunlar'da da rol almış olan oyuncu E.O.'nun taciz haberi çok merak ediliyordu. Bu kişinin kim olduğu ise daha büyük bir merak konusu. Henüz kimliği ortaya çıkmayan E.O. hakkında herhangi bir tahmin de gündemde yer almıyor.

Önceki gün BKM'den gelen şok bir haber gündemde geniş yer buldu. Bir kadını BKM setine götürerek taciz ettiği gerekçesi ile tutuklanan BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu E.O. hakkında Beşiktaş Kültür Merkezi olan BKM'den bir açıklama geldi ve kendi oyuncusu olmadığını söyledi.

Önceki gün ortaya çıkan bir olay özellikle BKM açısından bir hayli dertli oldu. Bir BKM oyuncusu olduğu iddia edilen Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli projede bile yer almış olan E.O.'nun alkol aldıktan sonra ismi açıklanmayan bir kadını önce BKM Mutfak setine götürdüğü, ardından da kapıyı kilitleyerek ve altlarına battaniye sererek tacizde bulunmak istediği, ancak kadının buna karşı koyduğu söyleniyor. Daha sonra kadının 5-6 adet yakının kapıyı zorla açtırarak kurtardığı ve sarhoş halde bulunan E.O.'yu önce darp ettikleri, sonra da polise şikayet ettikleri ortaya çıktı.

BKM Mutfak konuyla ilgili şöyle bir açıklama yaptı:

''Kendisi BKM Mutfak döneminde bir kaç skeçte figüran olarak rol almış. BKM'nin anahtarı görevlilerdedir, bunun dışında kimseye verilmez. Öğrendiğimiz kadarıyla E.O., BKM'nin yanında bulunan BKM Mutfak'ın anahtarını çalmış. Avukatlarımız da olayın takipçisi, kendisinden şikayetçi olacağız.'' 

OYUNCUSU E.Ö. TACİZ İDDİASINI YALANLAMIŞTI

Bugün magazinde en bomba haber BKM oyuncusundan taciz şoku haberi oldu. Yıllardır birbirinden yetenekli isimleri değerlendiren ve onlara tecrübe kazandıran Beşiktaş Kültür Merkezi açılımda olan BKM Mutfak, bu şok haberler çalkalandı. E.O. isimli bir oyuncusunun hem de BKM salonunda bir kadına tecavüz etme girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Öyle ki, E.O., kadının yakınları tarafından darp edildi.

Bu iddia hakkında çok fazal söylenti gündemde yer alırken, tacizde bulunulan kadının yakınları olan 5-6 kişinin BKM oyuncusu E.O.'nun üzerine saldırması ve söz konusu oyuncunun kadını BKM'de ıssız bir yere götürmesi dikkatleri çekti. Alkol aldıkları da ifadeyle sabit olan tacizci ve tacize uğrayan kadın, iddiaya göre BKM setinde salonun kapısı kilitlenerek baş başa kaldılar ve oyuncu yere bir battaniye sererek kadına tacizde bulundu. Neyse ki yakınları zamanında yetiştiler ve olayı büyümeden engellediler. 

BKM oyuncusu E.O. ise taciz iddialarını yalanlayarak kendisini şu şekilde savundu:

E. O., 'Beraber alkol aldık. Şahısların aynı yerde oturduğunu söyleyince isterse BKM'nin anahtarı olduğunu bir müddet orada bekleyebileceğini söyledim. Onu bırakıp arkadaşlarımın yanına döndüm. 15-20 dakika sonra gittiğimde oradaydı. Aramızda yakınlaşma oldu. Kısa süre sonra kapı vuruldu. Kapıyı açınca 5-6 kişi saldırdı. Kimseyi BKM'de zorla tutmadım, rızası dışında birlikte olmadım. İstese çıkıp gidebilirdi' diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku