Magazin:
Bülent Ersoy hakarete doymuyor! Diva'nın Ajda derdi

Bülent Ersoy'un derdi Ajda Pekkan ile büyük anlaşılan. Bülent Ersopy hala Ajda Pekkan'a selam kırgınlığımı yaşıyor? Bülent Ersoy kendi sunduğu programında Ajda Pekkan için şok sözler sarf etti. Hayvanları çok sevdiğini söyleyen Ajda Pekkan hayvan mezarlığına da gömülmek istediğini söylemişti. Bülent Ersoy bu aççıklama için tam layığını bulur yırumunu yapası herkesi şok etti.

Ajda Pekkan'ın “Beni gömerseniz hayvan mezarlığına gömün. Her şeyim onlar” açıklamasına Bülent Ersoy'dan ağızları açıkta bırakan yorum!...

Show TV'de ekrana gelen "Bülent Ersoy Show"un bu haftaki konukları Fatih Ürek ve Funda Arar'dı. Canlı yayın esnasında söz, Bülent Ersoy'un bir süredir arasının limoni olduğu Ajda Pekkan'ın “Benim 10 kedim, 3 de köpeğim var. Bana kalsa büyük bir çiftlik alıp tüm hayvanlara bakmak istiyorum. Çok güzel empati yapıyorum onlarla. Sağlığımı onlarla buluyorum. O kadar seviyorum ki hayvanları, beni gömerseniz hayvan mezarlığına gömün. Herşeyim onlar.” şeklindeki sözlerinden açılınca Ersoy bu açıklamaya, "Kendisi istemiş layığını bulmuş. Tam yeridir, gömülsün!" dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku