Magazin:
Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya aşkı son durum!

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkya ikisi de birbirinden başarılı ve yetenekli gencecik insanlar. İkisinin de birlikte olduğu kimseler yok. En son Serenay'ın Kıvanç Tatlıtuğ ile adı anıldı ama henüz tarafler bunu kabul etmemişti.

İddiaya göre Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya birlikte bir mekana gittiler ve 10 dakika sonra sarmaş dolaş olmuşlar. İddiaya göre mekanda gazetecilerin olduğunu çok sonra öğrenen Çağay Ulusoy bir anda sinirlenmiş ve aşiret çocuğu olan bir arkadaşından yardım istemiş.

Tabi bunların hepsi bir iddia ama neden korkuyorlar ve neden bu yolları tercih ediyorlar anlamak zor. İkisi de çok genç aşık olmalarından daha doğal ne olabilir ki..
Takvim'in haberine göre kısa süreli şok yaşayan Çağatay Ulusoy, hemen mafyacılık oynamak için kolları sıvadı. Oyuncu, mekanda bulunan ve bir aşiretin liderinin oğlu olan arkadaşından yardım istedi. Gazeteciler; bu kişinin korumaları tarafından "Çağatay Bey ile Serenay Hanım'ın fotoğraflarını çekerseniz sizin için iyi olmaz" şeklinde uyarıldı! Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, saatler 03.00'ü gösterdiğinde mekandan el ele çıktı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku