Magazin:
Çağatay Ulusoy ve Derya Şensoy aşkı start aldı

Magazin dünyasında aşklar kaçamaklar ve daha neler neler oluyor. Çağatay Ulusoy ile Derya Şensoy arasında beklenmedik bir aşk alevlendi. İkili sürekli aynı mekanlarda takılıyor. Çift aralarında bir şey olmadığını söylese de görünen köy klavuz istemiyor. Haturlayacak olursak Derya Şensoy'da Doksanlar Dizisi ile oyunculuğa adım attı.

Med cezir dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlayan genç oyuncu Çağatay Ulusoy bir süre önce havuz partisinde görüntülenmiş ve aynı partide Derya Şensoy'un bulunması şaşkınlık yaratmıştı.

Sürekli aynı mekânlarda oldukları fark edilen genç oyuncuların arasında bir yakınlaşma olduğu iddia edilirken, geçtiğimiz gece de aynı mekânda görüntülenmeleri aşk iddialarını güçlendirdi. Arkadaş gruplarıyla birlikte Ortaköy'de bulunan Albüm adlı mekâna eğlenmeye gelen Çağatay Ulusoy ve Derya Şensoy tüm dikkatleri üzerlerine çekti.

Doksanlar dizisinde rol almaya başlayan ve bu Dizi için ciddi anlamda zayıflayan Derya Şensoy, içeriden ilk önce çıkan isim oldu. Kot gömleği ve kısa şortuyla dikkat çeken Derya Şensoy tek başına aracına binip oradan uzaklaşırken, ardından mekânı terk eden isim Çağatay Ulusoy oldu.

Kot gömleği ve şapkasıyla Derya Şensoy'a olan uyumu dikkatlerden kaçmayan genç oyuncu, basın mensuplarının aşk haberleri hakkındaki soruları karşısında da "Sadece dedikodu" şeklinde cevap vermemekle yetindi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku