Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
17.12.2013 19:06:09

Çalı Kuşu yeni bölüm Kanal D donmadan canlı canlı izle! Feri'de evet diyecek mi?

Çalıkuşu yep yeni bomba bölümü ile Kanal D ekranlarında. Kamran Feride'ye evlenme teklifi etti. Hemde teklif ne teklif. Çalıkuşu yeni Bölüm Kanal D ekranları canlı canlı donmadan takılmadan izle. Çalıkuşu seyret. Çalıkuşu tıkla donmadan takılmadan kanal D canlı yayın akışı izle.
Çalı Kuşu yeni bölüm Kanal D donmadan canlı canlı izle! Feri'de evet diyecek mi?

Böyle bir aşk yok. kamran ve Feride'nin muhteşem aşkı herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kamran aşkını itiraf etmekle kalmadı her genç kızn hayali olan muhteşem bir evlilik teklifi ile Feride'nin karşısına çıktı. Çalıkuşu yep yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında canlı canlı veriliyor. Çalıkuşu canlı izle" href="http://www.spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izleçÇalıkuşu 12. Bölüm Özeti:

Çalıkuşu yeni bölüm izle. Çalıkuşu Kanal D canlı canlı tıkla izle. Çalıkuşu yep yeni bölümü ile adeta nefeleri kesecek. kanal D donmadan takılmadan kesilmeden tıkla canlı canlı cap canlı Kanal D Çalıkuşu izle, seyret. çalıkuşlu yep yeni bölümü ile ekranlarda. Tıkşa en kısa yoldan Kanal D canlı Çalıkuşu seyret.

KANLA D ÇALIKUŞU TIKLA CANLI CANLI SEYRET

Kamran, mektebin balo salonunda Kalde'ye evlenme teklif eder ki tabii bu herkesi şaşırtır. Feride ise bu sürpriz teklife ne cevap vereceğini bilemez. Yüreği kuş olur kanatlanır sevinçten. Feride'nin güvenini bir türlü kazanamayan kederli Kamran, umutla umutsuzluk arasında cevabı bekler. Bu cevap onun geleceğini belirleyecektir.

Çalıkuşu yeni bölümde Necmiye'nin hamilelik yalanı Seyfettin Bey ve Besime Hanım'ı yeni bir çıkmaza sokar. Keder bir türlü yakalarını bırakmaz. Üzüntü ve utanç, Seyfettin Bey'in sağlığını bozar. Selim'le evlenmeyi kafasına koyan Necmiye, yeni yalanlarla işe koyulur. İntikam zamanı gelir. Her şeyi yapmaya hazırdır.

Feride'yi aşka götüren yollar türlü engellerle doludur ancak Kamran, bu engellerden habersiz, uzak diyarlara gitmek üzere yola çıkar. Onu, kim durdurabilir? Besime Hanım'ın gözyaşları mı? Seyfettin Bey'in acısı mı? İşte Çalıkuşu 12. bölüm fragmanı...

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum