Magazin:
Çalı Kuşu yeni bölüm Kanal D donmadan canlı canlı izle! Feri'de evet diyecek mi?

Böyle bir aşk yok. kamran ve Feride'nin muhteşem aşkı herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kamran aşkını itiraf etmekle kalmadı her genç kızn hayali olan muhteşem bir evlilik teklifi ile Feride'nin karşısına çıktı. Çalıkuşu yep yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında canlı canlı veriliyor. Çalıkuşu canlı izleçÇalıkuşu 12. Bölüm Özeti:

Çalıkuşu yeni bölüm izle. Çalıkuşu Kanal D canlı canlı tıkla izle. Çalıkuşu yep yeni bölümü ile adeta nefeleri kesecek. kanal D donmadan takılmadan kesilmeden tıkla canlı canlı cap canlı Kanal D Çalıkuşu izle, seyret. çalıkuşlu yep yeni bölümü ile ekranlarda. Tıkşa en kısa yoldan Kanal D canlı Çalıkuşu seyret.

KANLA D ÇALIKUŞU TIKLA CANLI CANLI SEYRET

Kamran, mektebin balo salonunda Kalde'ye evlenme teklif eder ki tabii bu herkesi şaşırtır. Feride ise bu sürpriz teklife ne cevap vereceğini bilemez. Yüreği kuş olur kanatlanır sevinçten. Feride'nin güvenini bir türlü kazanamayan kederli Kamran, umutla umutsuzluk arasında cevabı bekler. Bu cevap onun geleceğini belirleyecektir.

Çalıkuşu yeni bölümde Necmiye'nin hamilelik yalanı Seyfettin Bey ve Besime Hanım'ı yeni bir çıkmaza sokar. Keder bir türlü yakalarını bırakmaz. Üzüntü ve utanç, Seyfettin Bey'in sağlığını bozar. Selim'le evlenmeyi kafasına koyan Necmiye, yeni yalanlarla işe koyulur. İntikam zamanı gelir. Her şeyi yapmaya hazırdır.

Feride'yi aşka götüren yollar türlü engellerle doludur ancak Kamran, bu engellerden habersiz, uzak diyarlara gitmek üzere yola çıkar. Onu, kim durdurabilir? Besime Hanım'ın gözyaşları mı? Seyfettin Bey'in acısı mı? İşte Çalıkuşu 12. bölüm fragmanı...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku