Magazin:
Çalıkuşu 9.bölüm fragmanı izle 26 Kasım yeni bölüm

Kamran ve Feride aşkı bize yıllar önce yayınlana Aydan Şener ve Kenan Kalav'ın yaşadığı o büyük aşkı hatırlatıyor. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çalıkuşu 9.bölüm fragmanı izlemek için sitemizden ayrılmayın. Çalıkuşu yeni fragman. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacaktır.

Çalıkuşı yeni bölümde Kamran, Neriman’ı mı Feride’yi mi seçecek?

Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim aşamasındadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdan onu Neriman’a götürecek ya da cesaret Feride’nin aşkını haykıracaktır.Çalıkuşu 9.bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı. Çalıkuşu 8.bölüm izle. Çalıkuşu yeni fragman. Çalıkuşu yeni bölüm izle


Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese.


Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran’ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur.


Bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım’ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır! Çalıkuşu 9.bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı. Çalıkuşu 8.bölüm izle. Çalıkuşu yeni fragman. Çalıkuşu yeni bölüm izle

Kamran


25 yaşında. Tıbbiye mezunu. Şair, hekim. Zamanına göre son derece yenilikçi, ukala, çapkın, elit zevkleri olan, estetik ve zerafetten hoşlanan, egosu yüksek, kibirli ve en az Feride kadar inatçı biri Kamran. Kendisinden yaşça hayli büyük olan, başından bir evlilik geçmiş Neriman’a müptela şu günlerde. Bu aşkla besleniyor ve şiirler yazıyor ve yazdığı şiirlerden hiç mi memnun değil. Feride’ye aşık olup çaresizliğe düştüğünde, şiirlerinin kalitesi artacak. Kamran, bu hikayeye başladığında hayatın tıpkı yazdığı şiirler gibi incelik ve estetikle örülü olduğunu zannederken, öyle olmadığı gerçeğiyle yüzleşecek. Daha da önemlisi gerçek aşkı ve aşkın sadakat ve emek istediğini öğrenecek. 

 

Burak Özçivit Kimdir?

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşına katılmış ve “gelecek vadeden” seçilmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 da “Eksi 18” adlı dizisinde genç komiser Murat’ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007’de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır.

Görev Aldığı dizilerden bazıları;
- Zoraki Koca
- İhanet
- Baba Ocağı
- Küçük Sırlar
- Muhteşem Yüzyıl

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku