Magazin:
Demet Akalın ve Özlem Yıldız neden küstü

Uzun zamandır çok yakın arkadaş olan Özlem Yıldız ve Demet Akalın'ın arası bozuldu. Demet Akalın'ın her zaman çok değer verdiğini söylediği Özlem Yıldız ile aralarının bozulduğu haberi gündeme bomba gibi düştü. 

Sinan Serter'den boşandıktan sonra maddi sıkıntı çeken Özlem Yıldız'a ilk ve tek yardım teklifi Demet Akalın'dan gelmişti. Demet Akalın çok yakın arkadaşı olan Özlem Yıldız'a Ulusta ki evinin anahtarını verip istediğin kadar oturabilirsin demişti.

Demet Akalın'ın, Ocak ayında dünyaya gelecek olan kızı Hira için düzenlediği Baby Shower partisine katılmayıp o gece Oktay Derelioğlu'nun eşi Sezer Derelioğlu'nun doğum gününe gidişi kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Demet Akalın'ın sosyal iletişim sitesinden "Uc gundur duyduklarimdan midem bulaniyooo midesizlik dizboyu!!! Neyse zararin neresinden donsem kar benden uzak allaha yakin" dikkatleri Özlem Yıldız'ın üzerine çekti. Akalın'ın bir takipçisi "ozlem yildiz icinmi solediniz partinizde de yoktu simdi Alişan'ı takip etmeye başlamış evinizi açtınız ona ayıp " demesi üzerine ünlü şarkıcı "ben arkadaşlarıma ayıp etmem ayıp edenler düşünsün … Düşmanım yok sırrım yok kocama bağlı huzurlu bir evliliğim var" dedi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku