Magazin:
Demet Özdemir Kimdir? Demet Özdemir'in sevgilisi kim? Güzel oyuncu Demet Özdemir'in hayatı

Sana Bir Sır Vereceğim'in güzel kızı Demet Özdemir'in hayatı hakkında. Başarılı oyuncunun ilk deneyimi olmasına rağmen gönülleri fethetmeyi başardı. Dizideki sevgilisi Tilki ile olan diyalogları ise izleyenlerin yüzünde anlamsız bir tebessüm oluşturmayı başarıyor. Güzel gözlü oyuncu Demet Özdemir'in hayatı hakkında her şey. Dizinin ilerleyen günlerinde Büyük Abinin babası olduğunu öğrenen elektirik saçma gücüyle tanınan Aylin'i  neler bekliyor. Tilki Aylin aşkı gerçek mi. Demet Özdemir, Ekin Koç aşkı..

Demet Özdemir kimdir?

Demet Özdemir 1991 İstanbul doğumlu, şu an 22 yaşında. Sana bir sır vereceğim dizisi kariyerindeki ilk dizisi. Demet Özdemir'in kahverengi gözlü ve siyah saçlı saf ve duru bir güzelliği var.Demet Özdemir 1.70 cm boyuna sahip 55 kg ağırlığında siyah saçlı ,kahverengi gözleri ile profesyonel ilk oyunculuk deneyimini Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile yaşamaktadır.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayacak olan Demet Özdemir, dizide çok sevilen bir oyuncu olmayı başarmıştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku