Magazin:
Dila Hanım 42. bölüm fragmanı yayınlandı 1-2 İnternete Özel 18 Ekim 2013

Melis, Dila’yla Rıza’nın konuşmalarına kulak misafiri olur ve her şeyi öğrenir. Melis öfkelidir ve evden kaçar. Melis’in evden kaçması Rıza’yı perişan etmiştir.

Rıza, adamlarıyla birlikte Melis’i aramaya koyulur bu durumda Rıza’yı yalnız bırakmayan biri vardır: Azer... Canan ve Suat planlarına ara vermeden devam etmektedir.


Bu durum Dilay’la Canan’ın arasını açacak mıdır? Sultan hız kesmeden oyunlarına devam etmektedir. Sultan dedeyi tamamen ortadan kaldırmayı düşünmektedir. Ama Azer’in kendisine kurduğu tuzaktan haberi yoktur.

Dila, Arzu’nun Adana’da olduğunu görür ve çok şaşırır. Dila çok kararsızdır ve kime güveneceğini bilememektedir. Fatma, annesi Melike Hanım’ı ve Haydar’ı el ele görünce artık ne yapacağını bilemez. Her şeyi Rıza’ya anlatmaya karar verir. Rıza, annesi Melike ile Haydar’ın durumunu öğrenince ne yapacaktır?

Dila, Barazoğlu’na verdiği sözden dönmek istemez. Kaderini yaşamaktan başka çaresi yoktur ve çiftliğe geri döner. Azer’i sıkıntılı günler beklemektedir. Dila'yla Azer’in arası iyice açılır. Dila, annesini Azer’in öldürdüğünü düşünür.

Azer, bu işin peşini bırakmaz. Üstelik, kimin suçlu olduğunu bilmektedir. Dila, Rıza’yla arasında olanlara dur demek için konuşmak ister. Rıza’yla Dila arasındaki buzlar eriyecek midir?

Dila Hanım yeni sezon ne zaman? Dila Hanım  saat kaçta? Dila Hanım  son bölümde neler yaşandı? Dila Hanım  başrol oyuncuları kimler? Dila Hanım  konusu nedir ?

Dila ailesinin katillerini bulmak ve intikam almak için bilenmektedir.. Annesini öldüren katilleri bulmaya yemin eden Dila planlarını hazırlamaya başlar.

Melis’in kendi kızı olduğunu öğrenen Rıza bu duruma kendisini hazırlamaya çalışır. Dila’nın tavrı merakla bekenirken Azer’in tek derdi Fatma’yı  ailesinden  istemektir. Rıza ve Melike buna karşıyken Fatma’nın bulduğu çare ikisini de dize getirir.

DİLA HANIM KONUSU
 

Sarıgöl’de yaşayan iki büyük aile Barazoğulları ve Selamoğulları’nın kaderleri Barazoğlu İhsan ve eşi Dila’nın kasabaya yerleşmeleri ile yeniden yazılacaktır. İhsan Barazoğlu ve Dila’nın mutlu evliliği talihsiz bir olayla gölgelenir.

Barazoğullarının reisi Seyit Bey, arsasını Selamoğlu Ailesi'nin dürüst ve saygıdeğer ismi Rıza’ya satmak için anlaşınca ailenin küçük oğlu Azer kavga çıkartır. Senelerdir Rıza’ya kin besleyen Azer’in silah çekmesi ile kavga başka bir boyuta taşınırken araya giren İhsan vurulur. İhsan, arkasında seven bir kadın ve düşmanlık bırakarak bu dünyadan ayrılır. İhsan Bey'in eşi Dila Hanım, silahlı kavgada eşini vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Dila, bir rastlantı neticesi, hiç tanımadığı Rıza'yla tanışır. Ona eşinin katili olduğunu bilmeden büyük bir aşk ile bağlanır. Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Rıza, Dila’nın kim olduğunu öğrendiğinde kimliğini gizleme yolunu seçer. Rıza bir taraftan İhsan’ın ölümünden dolayı vicdan azabı çekerken diğer taraftan giderek aşık olduğu Dila’nın intikam hırsı ile karşı karşıyadır. Dila’dan gerçek kimliğini gizlemiş olması ve aralarında günden güne büyüyen aşk, olayı daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendisine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkının mı peşinden gidecektir yoksa kinin mi? Sevgi, kin ve düşmanlığa, Azer ve Kahya Canip’in entrikalarına, geleneklerin, törelerin baskılarına rağmen bu aşk yeşerebilecek midir?

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku