Magazin:
Düğün Dernek izle. Dernek Düğün sinema çekimi nete düştü mü? Full HD tek parça seyretmek için...

İşler Güçler, Kardeş Payı, Çalgı Çengi isimlerini seviyorsanız, Düğün Dernek filmini de çok seveceksiniz. Sivas'da geçen Düğün Dernek filminin sinema çekimi var mı yok mu diyorsanız, sizler için çok yakında full HD tek parça linki Spothaber.com'da olacak. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in gişe rekorlerı kıran Entarisi Dım Dım Yar temalı filmi Düğün Dernek izle linki sizler için çok ama çok yakında Spothaber.com'da olacak. Sinema çekimi internete düştü mü diye soranlar için, Düğün Dernek full HD tek parça izleme linki yakında sitemizde.

Gişe rekorları kırmasıyla bilinen Düğün Dernek filmi, gişedeki başarısını idame ettirebilmek için Düğün Dernek 2 filmi için kolları sıvadı. Düğün Dernek full izle, tek parça izle linki çok yakında Spothaber.com'da olacak. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in unutulmaz filmlerinden biri daha, Düğün Dernek sinema çekimi çok yakında burada... Vizyon filmleri arasında harikulade bir gişe rakamına sahip olan Düğün Dernek filmini evlerinizde yattığınız yerden kolayca izlemek mi istiyorsunuz? O halde sizler için çok yakında Düğün Dernek sinema çekimi full izle linki gelecek. Düğün Dernek tek parça HD seyretmek için Spothaber.com'dan ayrılmayın.

Vizyon filmleri arasında yerini alan Düğün Dernek filmi özellikle Ahmet Kural ve Murat Cemcir hayranları tarafından büyük bir merakla aratılıyor. Düğün Dernek filmi tamamı izle, tamamen full HD izle. Entarisi Dım dım Yar isimli türküyle ünlenen Düğün Dernek filmi yüksek kalite kesintisiz tek parça izle. Şayet sizler de Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in Entarisi Dım Dım Yar temalı Düğün Dernek filmini izlemek istiyorsanız, Spothaber.com'da kalın. Düğün Dernek filmi full izle tamamı izle, donmadan, kesilmeden, HD kalitesinde izle. Düğün Dernek filmi ekseriyetle internetten izlenmek isteniyor.


Bu yıl gerçekten Düğün Dernek filmi ile Türk sineması inanılmaz bir yükseliş yaşadı ve bu müthiş film izlenmeye doymuyor.. Düğün Dernek tel part ve parça izle. Düğün Dernek full sinema çekimi izle. Bilindiği gibi Çekimlerini Sivas’ta yaptığı Düğün Dernek muhteşem oyunculukları, iyi örülmüş senaryosu ve yerel motifleriyle izleyicisine kahkaha dolu 106 dakika veriyor.
 


Gişe rekorları kıran Düğün Dernek çok konuşulacak bir filmle daha ekranlara gelecek. İlk filmi ile büyük bir beğeniyle karşılanan Düğün Dernek izleyicilerini güldürmeye devam edecek. Düğün Dernek'in ilk film fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Gişe rekorları kıran Düğün Dernek çok konuşulacak bir filmle daha ekranlara gelecek. İlk filmi ile büyük bir beğeniyle karşılanan Düğün Dernek izleyicilerini güldürmeye devam edecek. 
Düğün Dernek'in ilk film fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.


Hem hikayesi hem de oyuncularının sıcaklığı ve başarılarıyla izleyicileri güldüren Düğün Dernek sevenlerine müjde! Düğün Dernek 2 geliyor! Düğün Dernek filmi vizyondaki 12. haftasında zirvedeki yerini iyice sağlamlaştırmıştı. Düğün Dernek 2 heyecanla bekleniyor.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerinde rol aldığı Düğün Dernek filmi,  6 milyon 600 bin 893 kişi tarafından izlenerek rekor kırmıştı. Fetih 1453'ü koltuğundan indiren Düğün Dernek, 12. haftasında gelen rekor zirvenin yeni sahibi olarak tarihe geçti.

Star tv'de yayınlanan İşler Güçler adlı diziyle büyük beğeni toplayan ve büyük bir hayran kitlesi edinen Ahmet Kural ve Murat Cemcir filmleriylede takdirleri topladı. Selçuk Aydemir’in senaryosunu yazıp yönettiği ‘Düğün Dernek’in gösteriminin 12. haftasında gelen rekoru aslında sürpriz olarak nitelendirilebilir. 12. hafta sonuçlarının ardından Ahmet Kural resmi twitter hesabından hayranlarına teşekkür etti. Ahmet Kural attığı  tweete  “İzleyen, izlettiren ve izleyecek olan herkese teşekkürler,”  dedi. Ahmet Kural ayrıca Düğün Dernek filminin 2.sinin müjdesini verdi. Ahmet Kural attığı twitte; Düğün Dernek'i liste başına taşıyan 6.600.000 seyirciye teşekkür ede rim. İkincisi çok daha güzel olacak'  dedi. Murat Cemcir ise Düğün Dernek'in rekorunu “An itibarıyla, Cumhuriyet tarihinin en çok se yirci yapan filmi ünvanı; 'Düğün Dernek'e aittir” diyerek duyurdu. 
 
EN ÇOK İZLENEN BEŞ FİLM
 
1. Düğün Dernek 6.600.893
2. Fetih 1453 6.572.618
3. Recep İvedik 2 4.333.144
4. Recep İvedik 4.301.693
5. Kurtlar Vadisi: Irak 4.256.567
 
Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini oynadığı 'Düğün Dernek' filmi 6 buçuk milyon kişi tarafından full izle ndi, en çok izlenen film oldu.
 
'Düğün Dernek' vizyonda 12'nci haftasına girerken 'Fetih 1453' filmini de geride bırakmayı başardı. Kural, “İzleyen, izlettiren ve izleyecek olan herkese teşekkürler,” diyerek twitter'da takipçilerine teşekkür ederken Cemcir, “An itibarıyla, Cumhuriyet tarihinin en çok seyirci yapan filmi ünvanı; 'Düğün Dernek'e aittir” diye tweet attı.

Düğün Dernek izleyicilerinden tam not aldı. Gişe rekortmeni Düğün Dernek izleyenleri kahkaha tufanına boğuyor. İzleyicilerin yoğun isteği üzerine İzleyicilerine müjde! Düğün Dernek filminin fragmanı ve kamera arkası görüntüleri.

Dügün Dernek fragmanı izle (Düğün Dernek 2 izle) Düğün Dernek İzle
Düğün Dernek izleyicilerinden tam not aldı. Gişe rekortmeni Düğün Dernek izleyenleri kahkaha tufanına boğuyor.  İzleyicilerin yoğun isteği üzerine İzleyicilerine müjde! Düğün Dernek filminin fragmanı ve kamera arkası görüntüleri.

Televizyonların popüler dizisi ‘İşler Güçler’ ekibinin sinema filmi ‘Düğün Dernek’ dün itibariyle ‘Fetih 1453’e ait olan son otuz yılın en çok izlenen filmi olma rekorunu elinden aldı. Düğün Dernek dün sabah itibariyle 6 milyon 600 bin 893 kişi tarafından izlendi. Dügün Dernek vizyona geldi ve Düğün Dernek filmi Düğün Dernek izleyicilerini mest etti. Düğün Dernek filmi vizyonda da rekora koştu. Düğün Dernek filmini izlyenler kahkaha tufanına tutuluyor. Peki yeni gişe rekortmeni Düğün Dernek filminin konusu nedir ve nerede geçmektedir? Düğün Dernek filmi İle ilgili tüm detayları, Düğün Dernek filminin fragmanını ve ayrıca Düğün Dernek filminin kamera arkası görüntülerini bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz

 

 
FİLMİN ÖZETİ
 
Düğün Dernek izle. Türkiye'nin parlayan yıldızları Ahmet Kural ve Murat Cemcir Çalgı Çengi'den sonra yeni sinema filmi Düğün Dernek'le izleyici karşısında.
 
Düğün Dernek filminin özeti. Başrolleri Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever ve İnan Ulaş Torun'un paylaştığı filmde sayı olarak bir bu kadar daha konuk oyuncu bulunuyor.  Sivas'ta bir köy düğünü yapmaya kalkan 3 kafadar, Tüpçü Fikret, (Ahmet Kural), Boksör Çetin (Murat Cemcir), Ismail (Rasim Oztekin) Köylü İsmail oğlu Tarık'ın birgün bayram sabahı yaptığı sürprizle sevinir. Ama Tarık'ın ziyaret yerine köye geliş amacı farklıdır. Tarık babası İsmail'e kız arkadaşı Marika'yla evlenmek istediğini söyler. Köyün adetlerini yerine getirmeye çalışan İsmail oğluna sazlı sözlü bir düğün yapmak için arkasına Tüpçü Fikret, Boksör Çetin ve köyün öğretmeni Saffet'i de alarak Tarık'ın düğününü yapmaya karar verirler ama bu düğünü yapmaları için önlerinde sadece 10 gün vardır.
 
Tüpçü Fikret Sivas Otel sahibinin (Sırrı Süreyya Önder) asker arkadaşı olmasından dolayı ondan bir ricası olacaktır. Düğün otelde yapmak için ricada bulunacaktır. Görüşmeye gittiği anda büyük bir anlaşma içersinde olan otel sahibi Fikret'in gelişiyle işler tersine dönecektir. ve Tüpçü Fikret'i piknik tüpüyle dövüp gönderecektir. Boksör Çetin ise annesine gelinlik dikmesi için yardım isteyecektir. Ama unuttuğu bişey vardır ki annesinin gelinliği dikecek dermanı yoktur. Çünkü annesi kördür. ve bu körlük köy halkı tarafından dalga konusu olmuştur bile. Saffet ise Emel Sayın'ın akrabası olduğu iddia ederek düğüne onu çağıracağını söyler ve bütün işler her yönüyle ters gitmeye başlar. Düğün Dernek filmi ise bu olaylardan sonra izleyiciyi gülmeye krizine sokmaya başlıyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in performansıyla zirveye çıkan bir film Düğün Dernek.

 
Sivas'ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail'in oğlu Tarık bir gün yurt dışından çıkagelir. Önce her zamanki gibi bir memleket hasreti gibi görünse de bu ziyaretin altındaki esas neden çabuk ortaya çıkar: Tarık görevli olarak çalıştığı Letonya'da Monica adlı bir kızla beraberdir ve aynı ülkede çalışmak için tek yol evlenmeleridir! Kendisinin olurunu almaya gelen oğlunu düğünsüz evlendirmemeye kararlı olan İsmail, Tüpçü Fikreti, Çetin'i ve köyün öğretmeni Saffet’i seferber ederek elde avuçta para yokken 10 gün içerisinde sazlı-sözlü bir düğün hazırlığı içerisine girer! Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği komedi filminin senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir'e ait. Başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız yer alıyor.dugun-dernek-filmi-fragmani-izle-calgi-cengi-2-5314696_119_o

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku