Magazin:
Ebru Gündeş ağlama. O Ses Türkiye Ebru Gündeş ağlama VİDEO

17 Aralık Salı günü yapılan yolsuzluk operasyonunda Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından Ebru Gündeş ilkkez ekrana çıktı. O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümüne katılan ve programa devam etme kararı alan Ebru Gündeş kocası Reza Zarrab hakkında konuşurken gözyaşlarına boğuldu.

Dün Metris cezaevinde kocası Reza Zarrab'ı görmeye giden Ebru Gündeş'in 1.5 saatlik görüş süresi boyunca gözyaşı döktüğü ve bir hayli bitkin olduğu görülmüştü.

Eşi Rıza Sarraf'ın, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklanmasından sonra, ekranlarda ilk kez konuşan Ebru Gündeş gözyaşlarını tutamadı. Star TV'de Acun Ilıcalı'nın hazırladığı 'O Ses Türkiye ' adlı yarışma programındaki jüri üyeliği görevini sürdüren Gündeş, şunları söyledi:

“Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü için kan ağlıyor. Ayrıca sen (Acun) ne koca yürekli bir adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın. Tüm dostlarıma teşekkür ederim.”
 

Ebru Gündeş'in açıklamalarının ardından ünlü isimler Twitter'dan destek mesajları attı;

Yılmaz Morgül: Yanındayım Ebru Gündeş sabret doğacak güneş

Asuman Krause: Ebru Gündeş Canım Arkadaşım İyi -kötü Günde tabiki yanındayız!! Seni tanımayanların ön yargılarını tiye bile alma

Metin Arolat: Ebru ya sarilip,sen ağlama demek geldi icimden...

Özlem Yıldız: Ebru Gundes sen soylerdın bana aglamak yok hayatta hep guclu olmalısın dıye anne sanatcı ve es olarak mukemmelsın senı cok sevıyorum

Ece Erken: Kim ne halt ederse etsin valla tabiiki çalanlar cezalandırılsın sonuna kadar ama ailesi zarar görmesin,onların suçu dğl ki..

Demet Akalin Kurt: Ebru Gundes sen azraile selam cakmisin seviyyyoruz seniii

Gizem Hatipoglu: Ebru Gündeş hayatının en zor yayınında. Bir sanatçı olarak içi kan ağlasa da yapmasını gerekeni yaptı ve sahneye çıktı.

EBRU GÜNDEŞ'İN AĞLAMASININ ARDINDAN TWİTTER YIKILDI

 Slymn Ççk ‏@simam01 Ebru Gündeş ağlıyor seyirci moral vermek için tezahürat yapıyor. Arkadaşım o kadının kocası şehit olmadı yolsuzluktan içeri alındı.

Can Eleştirmeyinoğlu ‏@canjoke ebru gündeş çok sabırlı bir hanım. benim milyarlarca yuroya hükmeden kocamı devlet içeri atsa canlı bomba olur meclisi havaya uçururum.


Ertem Şener ‏@_ertemsener ağlayan bir kadının ( Ebru Gündeş ) gözyaşlarına saygısı olmayan kötü kalpli insanlar topluluğu !!! yazıklar olsun

sevda turkusev ‏@sevdaturkusev Ebru Gündeş, olabileceği kadar sade konuştu. Müsaade edin de o kadar duygusallaşsın. Konu büyük.

 Müslim Sarı ‏@muslimsarichp Oldu öyleyse, önce Ebru Gündeş boşansın, sonra bakanlar istifa etsin...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku