Magazin:
Ebru Gündeş kocası için ne yapacak?

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş'in kocası Reza Zarrab'ın tutukluluk süresi devam ediyor. Reza Zarrab tutuklu Ebru Gündeş oldukçia mutsuz. Çıkmaza giren Ebru Gündeş ne yapacağını şaşırttı.

Ebru Gündeş'in biricik kocası Reza Zarrab yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında gözaltına alındı ve yaklaşık 20 gündür tuttukluluk hali devam ediyor. Ebru Gündeş Alara'nın babasını çok özlediğini söyledi. Reza Zarrab'ı Ebru Gündeş'in yılbaşında ziyarete gitmemesi ise olay oldu.

Ebru Gündeş eşi ile görüşmeye gitmemiş. 17 Aralık operasyonunda tutuklanan Reza Zarrab'dan sonra Ebru Gündeş 31 Aralık gecesinde İstanbul Emniyet Müdürlüğüne ifade için çağrıldı. Ebru Gündeş 31 aralık akşamı 2 saat ifadesi alındıktan sonra evine gitişti. Eşi Reza Zarrab gözaltına alındığında iki dakika görmek için saatlerce beleyen Ebru Gündeş 4 günlük açık görüşe neden gitmedi.

Şarkıcı Ebru Gündeş ifadeden sonra evinden çıkmadı mı peki ama neden? Ebru Gündeş Eşini görmeye bile gitmemiş. Sen ne güçlü bir kadınsın Ebru nasıl bir hastalığı yendin bir buna mı güçsüz düşeceksin sen...

 Rüşvet ve yolsuzluk iddiasıyla başlatılan 17 Aralık operasyonu kapsamında tutuklanarak Metris Cezaevi'ne giren eşi Reza Zarrab'ı her gün görebilmek için Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan özel izin alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, yılbaşı için verilen 4 günlük açık görüş için cezaevine gelmedi.

Yılbaşı gecesi ifade vermek için Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gidip 2 saat sorgulanan Gündeş'in bu olaydan sonra psikolojisinin bozulduğu bu nedenle ziyarete gelmediği iddia edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku