Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
24.12.2013 21:03:54

Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de kocası Reza Zarrab için ağladı! Video izle

Sanatçı Ebru Gündeş yolsuzluk ve rüşvet davasından gözaltına alınan kocası Reza Zarrab ile ilgili olarak ilk kez konuştu. O ses Türkiye'de konuşan Ebru Gündeş gzyaşlarına hakim olamadı. Ebru Gündeş O ses Türkiye'de hüngür hüngür ağladı.
Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de kocası Reza Zarrab için ağladı! Video izle

Kocası rüşvet ve yolsuzluk davasından gözaltına alınan Ebru Gündeş günleridir konuşmuyordu. Ebru Gğndeş ilk kez bugün O Ses Türkiye'de konuştu. O SES TÜRKİYE'DE KONUŞAN  EBRU GÜNDEŞ kocası Reza Zarrab'ın iyi günde de kötü günde de yanında olacağına söz verdi.


Ebru Gündeş O ses Türkiye'de hüngür hüngür ağladı. Ebru Gündeş'in ağlama videosu canlı izle" href="http://www.spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izle

 

Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de bu akşam canlı yayınlanan programında günlerdir gözaltında olan kocası Reza Zarrab ile ilgili ilk kez konuştu. Ebru Gündeş öyle bir açıklama yaptı ki herkes ağladı. Ebru Gündeş açıklamasında," Biz birbirimize çok severek aşık olarak evlendik. Eşimi çok seviyorum. Evlenirken bir söz verdik. İyi günde kötü günde hastalıkta ve sağlıkta birbirimizin yanında olacağımıza. Bu kara günler geçecek. Her gecenin bir sabahı var.... Karanlıktan geçiyoruz her gecenin sabahı var. Hayatta her şey insanoğlu için. evlenmeden öncede işimi yapıyordum evlendikten sonrada şimdide işimi yapıyorum.. çocuğumun  incinmesini istemiyorum" dedi ve gözyaşlarına boğuldu. Sahneden Ebru Gündeş'e tezahuratlar yağdı.

Eşi Reza Zarrab'ın "Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan 17 Aralık operasyonu"nda tutuklanarak cezaevine gönderilmesinin ardından O Ses Türkiye yarışmasında yaptığı konuşmada gözyaşlarına hakim olamadı. 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum