Bugün

13 °C

Yarın

19 °C
27.12.2013 19:34:14

Ebru Gündeş parasız mı kaldı? Şoook

Ebru Gündeş elinde bulunan 300 bin liralık yılbaşı hediyelerini geri iade edince sosyal medyada gündem oluşturdu. Ebru Gündeş'in bu durumuna yorumlar git gide artıyor.
Ebru Gündeş parasız mı kaldı? Şoook

Ebru Gündeş kocası Reza Zarrab tutuklanınca hazırladığı yılbaşı hediyeleri de elinde patladı. Ebru Gündeş yeni yılı kutlamayacak. Ebru yılbaşını kutlamama kararı alınca eşe dosta çoluğa çocuğa aşldığı hediyeleri AVM'ye geri göndermiş. Hemde şoförtüyle.Ebru Gündeş zor çok zor günler geçiriyor. Yılbaşında yakın dostları için aldığı hediyeleri geri iade etti. Ebru Gündeş Reza Zarrab 'ın tutuklanmasının ardından yılbaşı kutlamaları iptal etti. Hediyelerin de geri verilmesi akıllarda soru işareti bıraktı. Gündeş hediyeleri nakde mi çevirdi ?

 

Ebru Gündeş yakınlarına yılbaşı hediyesi için toplam ne kadar harcadığını duyduğunuzda inanamayacaksınız. Tamı tamına 300 bin liralık hediye almış. Ebru Gündeş çıkan olaylardan sonra o hediyelerin hepsini iade etmiş.
Güzel sanatçı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'ın yolsuzluk soruşturmasının ardından tutuklanması gündeme bomba gibi düştü. Ebru Gündeş yeni yıl için büyük hazırlıklar yapmıştı ama yeni yıl kutlaması resmen burnundan geldi.
Ebru Gündeş, yılbaşı için 300 bin liralık hediye aldı. Ancak milyoner kocası Reza Zarrab, derin operasyondan tutuklanınca hepsini geri iade etti.
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, lüks yaşamı ve pahalı harcamalarıyla sürekli gazetelerde yerini aldı. Gündeş, yılbaşı için de büyük hazırlıklar yaptı. 300 bin liralık hediye aldı. Ancak, o sevinci yaşayamadı... 
Gündeş özellikle çok büyük harcamalarını, Azeri işadamı Reza Zarrab ile evlendikten sonra yapmaya başladı.
Eşi tarafından kendisine yarış atları ve yalı bile hediye edildi. Ancak Gündeş'in morali, geçtiğimiz günlerde iyice bozuldu. Çünkü eşi Reza Zarrab, derin operasyon kapsamında gözaltına alındı ve tutuklandı. Kimileri yargısız infaz yoluna gidip Gündeş'i eleştirirken, sevenleri ise ona destek mesajları yağdırdı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum