Magazin:
Eliz Sakuçoğlu kimdir? Murat Boz'un...

Murat Boz'un şuanki sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'nu herkes merak ediyor olmalı. Özellikle de Muraz Boz fanları olan MBF'ler acayip merak ediyor. Son olarak O Ses Türkiye yarışması güya çekildi ve mizansen olarak Muraz Boz'un sevgilisi Eliz Sakuçoğlu yarışmacı oldu. Playback yapan Sakuçoğlu'na mizansen gereği herkes döndü ve herkes kendisini seçmesini istedi. Murat Boz yine flört yaptı ve sevgilisi Murat Boz'a lafı yapıştırdı: '2 yıldır herkesle flört ediyorsunuz, çok alıştık bu hareketlere' dedi. Eliz Sakuçoğu kimdir? İşte cevabı...

Eliz Sakuçoğlu Kimdir?

1984 Doğumlu şuan 28 yaşındaki eliz sakuçoğlu kısaca biyografisi “Fear Factor” yarışmasında birinci olan Eliz Sakuçoğlu, son olarak aynı zamanda imaj danışmanlığını yaptığı Murat Boz ile Bodrum’da öpüşürken çekilen fotoğraflarıyla akıllarda kaldı. Üç yıl önce Almanya’dan Türkiye’ye kesin dönüş yapan Sakuçoğlu, sadece imaj danışmanlığı değil, oyunculuk, fotomodellik ve moda tasarımcılığı yapıyor. 
 
Ayşe Hatun Önal’ın “Kalbe Ben” ile Sıla’nın “Kenar Süsü” şarkısının klibindeki kıyafetlerini de hazırlayan Sakuçoğlu, yakında da kendi giyim markasının ürünlerini açacağı mağazada satmayı planlıyor. 24 yaşındaki Sakuçoğlu, Almanca, İngilizce ve Fransızca’yı anadili gibi konuştuğunu, Türkçe’sini ise sevgilisi Murat Boz sayesinde geliştirdiğini belirtiyor. 
 
Eliz Sakuçoğlu Antakyalı ve Eğitimini Almanya’da aldı. Altı yaşındayken Almanya’ya gitti. 1992 yılında babasıyla Annesinin boşanmasından sonraistanbula Annesinin yanına geldi ve Gaye Sökmen Ajans’la sözleşme yaptı. Fotomodellik yapmaya başladı. Hülya Koçyiğit, Ediz Hun gibi starların oynadığı “Asla Unutma” dizisinde üç bölüm oynadı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde sekiz ay oyunculuk eğitimi aldı. 
 
Acun Ilıcalı’nın “Fear Factor” yarışmasına katıldı ve yarışmada birinci oldu. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku