Magazin:
Eyvah Eyvah 3 sinema çekimi full izle. Filmin HD kalitesinde tek parça tamamı seyret

Çanakkale'nin Geyikli beldesinde çekilen Eyvah Eyvah 3 filminin sinema çekimi henüz internete düşmedi. Eyvah Eyvah 3 full HD yüksek kalitede sinema çekimi yakında sizler için sitemizde yerini alacaktır. Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrollerinde oynadığı Eyvah Eyvah 3 filmini full izlemek için Spothaber.com'da kalın. Şuanda vizyonda olan Eyvah Eyvah 3 filminin sinema çekimi henüz internete düşmedi, ancak düşer düşmez sitemizde yerini alacaktır. Eyvah Eyvah 3 tek parça yüksek kalite HD seyret.

Son dönemde vizyonda komedi filmleri hakimiyetini sürdürürken, Düğün Dernek, Recep İvedik 4 ve Eyvah Eyvah 3 filmlerinin hepsini sinemada izlemek biraz pahalıya denk geliyor. Bu yüzden Eyvah Eyvah 3 filmi tek parça sinema çekimini tamamen izlemek için Eyvah Eyvah 3 filmi full izle linkleri aratılıyor.

Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde esnaf ve vatandaşlar hallerinden bir hayli memnunlar. Zira Eyvah Eyvah 3'ün çekim mekanı olan bu beldeye ilgi yağıyor. Ata Demirer'in başarılı film serisi Eyvah Eyvah'ın sonuncusu olan Eyvah Eyvah 3, Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde çekildi. Yöre halkı ve esnaf film sonrası durumlarından bir hayli memnunlar. Turistik açıdan ünleri tüm Türkiye'ye duyuldu.

Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesi sakinlerinin yaşamı, 2009-2013 yıllarında seri halinde 3 kez çekilen "Eyyvah Eyvah" filmleriyle değişti.

"Bu Fasulya 7,5 Lira", "Karaçalı", "Dol Karabakır" gibi türküleri yeniden meşhur eden filmler, beldenin tanıtımına da katkı sağladı. Beldede bir park ve bazı dükkanlara, film ile başrol oyuncularından Ata Demirer'in isimleri verildi.


Çanakkale'ye 72, Ezine'ye 10 kilometre uzaklığındaki Geyikli'de sosyal yaşam, Hakan Algül'ün yönettiği, başrollerini Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak'ın paylaştığı Eyyvah Eyvah film serisiyle değişmeye başladı.


Filmler, 3 bin 200 nüfuslu beldenin tanıtımında da büyük etki oluşturdu. Belediye tarafından yaptırılan bir parkın adı, "Ata Demirer - Eyyvah Eyvah Parkı", bir berber dükkanının ismi ise "Eyyvah Eyvah Berberi" olarak değiştirildi.


Geyikli Belediye Başkanı Metin Salman, yaptığı açıklamada, beldenin "cennetten bir köşe" olduğunu ve bunun Geyikli'ye gelenler tarafından da algılanmaya başlandığını söyledi.


Ziyaretçileri tarafından çok beğenilen beldenin tanıtımına en büyük katkının, son yıllarda çekilen Eyyvah Eyvah filmleriyle sağlandığını dile getiren Salman, şöyle devam etti:


"Bu filmle beldemizin tanıtımını çok daha fazla yapma fırsatı bulduk. Film ekibine çok büyük destekler de verdik. Geyikli zaten tanınıyordu ama bu filmlerle çok daha fazla tanıtımı sağlandı. Burası bir turizm cenneti. Geyikli, turizm geleceğine ışık tutuyor. Filmlerin burada çekilmesinden son derece mutlu olduk. Bu film sadece Geyikli'yi değil, yeşil alanını, doğasını, denizini, her şeyini tanıttı insanlara. Esnafımız bunu çok benimsedi. İşletmelerinin ismini değiştirenler oldu. Biz de belediye olarak merkezdeki parkımıza 'Ata Demirer - Eyyvah Eyvah Parkı' ismini verdik. Bu katkıdan çok memnunuz. Umarım filmlerin devamı gelir."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku