Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
23.11.2013 20:27:17

Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı izle 30 Kasım yeni bölüm

Fatih Harbiye yeni bölümü ile yine ekranlarda fırtına gibi esti. Neriman'ın hayal kırıklığı geceye damga vurdu. Fatih Harbiye yeni bölümü ile 30 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.
Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı izle 30 Kasım yeni bölüm

Şahika'nın yalanı ortyaa çıktı. Artık Macit'in şirketinde çalıştığını öğrendiler. Atölyede karşılan Macit ve Neriman arasında uçurum açılır. Neriman kırılmıştır. Neriman incinmiştir. Bu saatten sonra hiç bir şey eskisi olmayacaktır. Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacaktır. 

Neriman için Macit başlamadan bitti. Gururlu Neriman binlerce kızın hayalini kurduğu Macit'e hayır dedi. Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye yeni fragman izle. Fatih Harbiye izle

Şinasi Neriman'ın Macit ile birlikte olmadığını öğrenince biraz da olsun rahatlar. Ama O'nun için hiç bir kapılar kapanmıştır. Şinasi için artık bir umut yoktur Neriman'ın hayatında. 

Pelin ise Neriman'ın Macit'i istemediğini öğrenince bir kez daha hayal kırıklığı yaşar. Pelin artık çok tehlikelidir. Neriman'a öyle bir oyun oyanar ki Neriman'ın bir kez daha gururu kırılmıştır.Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye yeni fragman izle. Fatih Harbiye izle

 Fatih Harbiye yeni bölümü ile 30 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacaktır.

 

D. Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum