Bugün

13 °C

Yarın

19 °C
30.11.2013 21:51:21

Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı izle 7 Aralık yeni bölüm fragmanı

Fatih Harbiye yeni bölüm her hafta olduğu gibi bu hafta da reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başardı. Fatih Harbiye 'de gelişmeler birbirini takip etti. Macit ve Neriman aşkı daha başlamadan bitti. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı haberimizin içinde yerini alacaktır.
Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı izle 7 Aralık yeni bölüm fragmanı

Şinasi ve Emre'nin kavgası karakolda bitti. Şinasi kardeşine kötü davranan Emre'yi affetmedi. Emre'nin ağzı ile burnunu yer değiştiren Şinasi kardeşini de alıp evine gider. Aslı için çok daha zor günler başlıyor. Mahallenin dedikoducu bayanları rahat bırakmaz. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Pelin'in oyunu Neriman'ı büyük bir boşluğa sürükler. Soluğu şirkette alan Neriman bir çuval inciri berbat eder. Neriman'ın davranışı imzalanmak üzere olan bir işi zora soktu. Macit bu işe büyük emek vermişti bu işer Neriman yüzünden bu işin bitmesi çok zoruna gitti. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Macit sinirini alamaz ve Neriman ile görüşür. Neriman'ın bir daha sesini bile duymak istemediğini söyler. Bu Neriman'a ağır gelmiştir. Bu aşk nereye gider bilinmez ama Pelin'in kötülükleri bir türlü bitmeyecektir. İkisi de birbirine aşık ikisi de imkansızı istiyor ama bu gerçekten imkansızdır. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Aslı ise zor bir durumdadır. Doğup büyüdüğü eve sığamadığı için depresyona girer. Aslı için geri dönüş çanları çalar. 

Fatih Harbiye 14.bölümde neler yaşanacak merak konusu oldu..

D. Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum