Magazin:
Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı izle 7 Aralık yeni bölüm fragmanı

Şinasi ve Emre'nin kavgası karakolda bitti. Şinasi kardeşine kötü davranan Emre'yi affetmedi. Emre'nin ağzı ile burnunu yer değiştiren Şinasi kardeşini de alıp evine gider. Aslı için çok daha zor günler başlıyor. Mahallenin dedikoducu bayanları rahat bırakmaz. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Pelin'in oyunu Neriman'ı büyük bir boşluğa sürükler. Soluğu şirkette alan Neriman bir çuval inciri berbat eder. Neriman'ın davranışı imzalanmak üzere olan bir işi zora soktu. Macit bu işe büyük emek vermişti bu işer Neriman yüzünden bu işin bitmesi çok zoruna gitti. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Macit sinirini alamaz ve Neriman ile görüşür. Neriman'ın bir daha sesini bile duymak istemediğini söyler. Bu Neriman'a ağır gelmiştir. Bu aşk nereye gider bilinmez ama Pelin'in kötülükleri bir türlü bitmeyecektir. İkisi de birbirine aşık ikisi de imkansızı istiyor ama bu gerçekten imkansızdır. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Aslı ise zor bir durumdadır. Doğup büyüdüğü eve sığamadığı için depresyona girer. Aslı için geri dönüş çanları çalar. 

Fatih Harbiye 14.bölümde neler yaşanacak merak konusu oldu..

D. Yorgun

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku