Magazin:
Fatih Harbiye dizisi 3. bölüm fragmanı izle. FOX TV'de Macit ve Neriman...

FOX TV'nin yepyeni dizisi Fatih Harbiye, dün akşam yeni bölümüyle ekranlardaydı. Heyecan dolu diziyi izleyenler soluklarını tutarak izledi. Fatih Harbiye 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül'ün baş rollerinde yer aldığı Fatih Harbiye dizisi yeni bölüm fragmanıyla Spothaber.com'da. Fatih Harbiye dizisi 3. bölümüyle 14 Eylül 2013 cumartesi akşamı saat 19.30'da.

Televizyon ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Fatih Harbiye, dün akşam 2. bölümüyle ekranlara geldi. 

Muhteşem bir partiye katılan ve sıradan halini bir kenara bırakarak üslenen Neriman, Macit'in ve diğer konukların gözlerini kamaştırır. 

Sonrasında bir teknede Macit'le baş başa kalan Neriman, kendisine bir şey yapacağını düşündüğü Macit yüzünden kendisini tekneden Boğaz'ın serin sularına atar. Sudan çıktıktan sonra zorla arabasına bindirip evine götürmek isteyen Macit, yolda Neriman'a kırıcı sözler söyler. Zaten hasta olan neriman, nefes almada güçlük çekince de korkarak arabadan aşağı inerler ve bir süre Neriman'ın iyi olmasını beklerler.

Sonrasında Neriman'ı evine bırakan Macit, yine de güzel bir gece geçirdiğini söyleyerek Neriman'ın ateşinin kendi kalbini dağlamaya başladığını itiraf edecektir.

Fatih Harbiye dizisi 3. bölüm fragmanı ise birbirinden ilginç olaylar örgüsüyle devam ediyor. Yeni bölümü 14 Eylül 2013 cumartesi saat 19.30'da FOX TV'de.

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/nKqTHCs8tiA" width="420" height="315"></iframe>

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku