Magazin:
Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı (10.bölüm) 9 Kasım

Fatih Harbiye yeni bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esti. Neriman ve Macit'in aşkı alev aldı. Geceye Şinasi ile giden Neriman Macit ile döner. Fatih Harbiye her hafta olduğu gibi bu haftada 10.bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alacak.

Fatih Harbiye yeni yepyeni bölümü ile ekranlarda oldu. Beklenen aşk alev aldı. Neriman ve Macit aşkı alev aldı. Şinasi kendi elleriyle yaktı kendini kendi elleriyle Özlem de tuz bibe oldu. Fatih Harbiye 10.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı 9 Kasım da Fox Tv ekranlarında olacak.

 

O muhteşem gecede Neriman ve Macit aşkı alev aldı. Macit Neriman'ı aldı gitti. Geceden Neriman'ın gittiğini gören Şinasi deliye döner. Üstüne de Özlem iyice yakıp yıkmıştır Şinasi'nin hayallerini. O gece Şinasi için bitmiştir Neriman. Fatih Harbiye 10.bölüm fragmanı sitemize yerini aldı. Fatih Harbiye yeni bölümü ile 9 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

 

Fatih Harbiye'de kanayan bir yara var. Aslı.. Aslı'nın dramı her geçen gün daha da kötü bir hal alıyor. Kötü mü kötü kaynana ve daha çocuk yaşta ama kötülükte bir numara olan Emre. Aslı beni yakmayın diye yandı kavruldu. Vereyin beni Emre'ye dedi ama dinleyen olmadı. Zehra ile Gülter çarşı diye çıktıkları gezide Aslı'nın yanına uğrarlar. Zehra kızın boynundaki morlukları görünce şok olur. Fatih Harbiye 10.bölüm fragmanı sitemizde. Aslı karşısında annesini ve Gülter'i görünce hem sevinir hem üzülür. Fatih Harbiye 10.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı. Aslı'nın o halini gören Zehra yanar kavrulur. Fatih Harbiye 10.bölümde neler olacak?

 

Aslı'nın durumu ne olacak? 

Neriman ve Macit'in aşkı ne olacak?

Şinasi bu durumdan nasıl etkilenecek?

Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı (10.bölüm) burada..

 

D. Yorgun

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku