Magazin:
Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle 19 Ekim 2013 (8.bölüm)

Neriman ve Macit aşkı çıkmaz yollarda. Neriman Arcaoğlu şirketine gelmesi olay oldu. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini aldı.

Neriman ve Macit aşkı alev aldı alacak. Şinasi'nin farklı bir yol tercih etmesi Neriman'ı farklı yollara itti. Fatih Harbiye yeni bölümü ile burada. Fatih Harbiye 8.bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini alacak.

 

Fatih Harbiye yeni bölümü ile ekranlarda fırtınalar estirdi. Fatih Harbiey 8.bölüm ile 19 Ekim cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. FAtih Harbiye 8.bölüm fragmanı burada yerini alacak.

Neriman ve Macit aşkı da gerçek ama en gerçek hikaye Aslı'nın hikayesi. Ne kadar acı yaptığ bir hatanın bedeli o kadar ağır ödüyor ki. Liseye giderken daha çocuk denecek yaşta bir hata yaptı ki bunun bedelini ömür boyu çekmeye razı oldu. Aslı hem ailesine hem kendine yalan söylemek zorunda.

Emre gibi bir psikopat ve en az O'nun kadar kötü bir kayınvalide ile bir hayat geçirmeye mahkum kaldı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacaktır. Fatih Harbiye büyük olaylara gebe.

 

Macit ve Neriman aşkı ise sancılı bir hal almaya başladı. Adı konmamış bir duygu. Macit tarfından büyük hislerin olduğu ama Neriman'ın itiraf edemediği derin duygular...

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku