Magazin:
Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle 7 Aralık (14.bölüm)

Fatih Harbiye yeni bölüm her hafta olduğu gibi bu hafta da reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başardı. Fatih Harbiye 'de gelişmeler birbirini takip etti. Macit ve Neriman aşkı daha başlamadan bitti. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı haberimizin içinde yerini alacaktır.

Şinasi ve Emre'nin kavgası karakolda bitti. Şinasi kardeşine kötü davranan Emre'yi affetmedi. Emre'nin ağzı ile burnunu yer değiştiren Şinasi kardeşini de alıp evine gider. Aslı için çok daha zor günler başlıyor. Mahallenin dedikoducu bayanları rahat bırakmaz. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Pelin'in oyunu Neriman'ı büyük bir boşluğa sürükler. Soluğu şirkette alan Neriman bir çuval inciri berbat eder. Neriman'ın davranışı imzalanmak üzere olan bir işi zora soktu. Macit bu işe büyük emek vermişti bu işer Neriman yüzünden bu işin bitmesi çok zoruna gitti. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Macit sinirini alamaz ve Neriman ile görüşür. Neriman'ın bir daha sesini bile duymak istemediğini söyler. Bu Neriman'a ağır gelmiştir. Bu aşk nereye gider bilinmez ama Pelin'in kötülükleri bir türlü bitmeyecektir. İkisi de birbirine aşık ikisi de imkansızı istiyor ama bu gerçekten imkansızdır. Fatih Harbiye 14.bölüm fragmanı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye son bölüm izle.

 

Aslı ise zor bir durumdadır. Doğup büyüdüğü eve sığamadığı için depresyona girer. Aslı için geri dönüş çanları çalar. 

Fatih Harbiye 14.bölümde neler yaşanacak merak konusu oldu..

D. Yorgun

 

 

 

Pelin’in tuzağına düşen Neriman, çok büyük bir hata yaptığını fark eder. Macit’in tüm bu yaşananlar karşısında ki öfkesi, durumu içinden çıkılmaz bir hale getirecek gibi gözüküyor. Macit’in öfke ve aşkla karışık duygularında hangisi galip gelecek? 

Nereye ait olduğunun karmaşasını yaşayan Aslı, duygusal bir bunalıma girer. Aslı’nın geleceği hakkında karar vermek zorunda olan aileyi sıkıntılı günler beklerken, verilecek karar ise hem Aslı hem de ailesi için tam bir muamma. Bir türlü aynı dili konuşamayan Şinasi ve Neriman’ın arası yine açılır. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku