Magazin:
Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle (8.bölüm) Şokk

Fatih Harbiye yeni bölüm ile 26 Ekim 2013 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Fatih Harbiye 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz. İşte Fatih Harbiye yeni bölüm (8.bölüm) fragmanı.. 

 

Pelin artık Macit'ten vazgeçmiştir. Pelin sinir krizleri geçirir. Macit ile Neriman arasındaki duygusal yakınlığı farkeden Pelin sinir krizleri geçirir etrafı yakar yıkar. Deliye döner. Fatih Harbiye 8.bölüm de Pelin'in Macit'ten vazgeçtiğini göreceğiz. Fatih Harbiye 8.bölümde Neriman ile Macit arasındaki yakınlığı da şahitlik yapacağız.

 

Fatih Habiye'ye göz yaşlı Aslı damga vurdu. Aslı ağladı Türkiye ağladı. Menekşe çiçeği yere düştü herkesin içi bir cizz etti ahh Aslı ahh. Fatih Harbiye 8.bölüm ile her cumartesi olduğu gibi bu cumartesi de ekranlarda olacak.

Neriman’ın, Arcaoğlu Şirketine gelmesi ile şaşkınlığını gizleyemeyen Macit, belli etmemeye çalışsa da durumdan son derece memnun kalmıştır. Neriman ve Şinasi arasında ipler iyice gerilirken, Şinasi, geleceğine yön veren kararlar almak üzeredir ve Neriman ile aralarının kötü olması da Şinasi’nin istemediği bir yolda yürümesine sebep olur.Fatih Harbiye 8. Bölüm 19 Ekim Cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında.

Fatih Harbiye 8. Bölüm özeti neler olacak.


Aslı’nın gerçek yaşantısını öğrenen Zehra ve Nezahat, hayal kırıklığı ve üzüntü içinde ne yapacaklarını bilmez durumdadırlar. Şahika, geçmişinin sır perdesini aralarken, annesi Gülter hanım ve dayısı Faiz bey, duydukları ile sarsılacaklardır.

Geçmişim elveda diyen Neriman, istemeden de olsa, içine düştüğü durum ile ilgili hesap vermesi gereken kişiler olduğunun farkındadır. Pelin, amacına ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ile zafer sarhoşluğu yaşarken, durumu düzeltmek için çabalayan Neriman, Özlem ile Şinasi’nin yakınlaşmasına şahit olunca, uğraşlarının boşa gittiğini düşünerek iyice öfkelenir ve artık düşünmekten vazgeçip harekete geçme kararı alır. İçini hırs ve öfke kaplayan Şinasi, hayallerinin peşinden gitmek yerine aslında hiç de merak etmediği bir dünyanın kapısını aralamak üzeredir. Ne yapacağını bilemeyen Neriman, Şahika ve Fahriye’nin vermiş olduğu fikir ile tekrar harekete geçecektir.

 

 

Neriman ve Macit aşkı da gerçek ama en gerçek hikaye Aslı'nın hikayesi. Ne kadar acı yaptığ bir hatanın bedeli o kadar ağır ödüyor ki. Liseye giderken daha çocuk denecek yaşta bir hata yaptı ki bunun bedelini ömür boyu çekmeye razı oldu. Aslı hem ailesine hem kendine yalan söylemek zorunda.

Emre gibi bir psikopat ve en az O'nun kadar kötü bir kayınvalide ile bir hayat geçirmeye mahkum kaldı. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacaktır. Fatih Harbiye büyük olaylara gebe.

 

Macit ve Neriman aşkı ise sancılı bir hal almaya başladı. Adı konmamış bir duygu. Macit tarfından büyük hislerin olduğu ama Neriman'ın itiraf edemediği derin duygular...

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku