Magazin:
'Gezi' çok yıprattı Nejat'ı..

Nejat İşler söylediği bir söz ile gündeme bomba gibi düştü. 'Öleyim de cesedim yakışıklı olsun' dedi. Genç oyuncunun hayranları korku ve panik yaşadı.

İntikam dizisinde yer almıştı son olarak yeni sezonda birden ayrıldı dizide. Gezi Parkı Eylemlerine destek vermişti yakışıklı oyuncu. Ardından hamileler ile yapılan eylemde en ön saflarda yer almıştı. Ruhunda var isyan. Şimdi de sevenleri yakışıklı oyuncu için #direnkaraciğer diye eylemdeler..

 

Asidir, gözü karadır dediğim dedik çaldığım düdüktür yakışıklı oyuncunun. Ayrılacağım dedi ve rol aldığı diziden ayrıldı. Nedne ayrıldığı merak konusuydu ki Nejat İşlerin sağlık durumu söz konusu oldu.

 

İddiaya göre Nejat İşler'in sağlık durumu çok ciddiymiş.

 

Ünlü oyuncu Nejat İşler, bu sezon Beren Saat ile beraber oynadıkları İntikam dizisinden ayrılmıştı. Nejat İşler'in diziden ayrılmasının sebebinin düzensiz hayatı ve çok içmesi ile siroz hastalığından kaynaklandığı ve arkadaşlarının ikazlarına dikkat etmediği söyleniyor. Nejat İşler'in hastalığı ne ve ne durumda?

 

Sevilen yakışıklı oyuncu Nejat İşler, bu sezon İntikam dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Bunun sebebinin Nejat İşler'in günde iki saat kadar uyuması ve sürekli içmesi ve siroz hastalığı olduğu söyleniyor. Arkadaşları tarafından  '' Bu şekilde devam edersen öleceksin '' ikazlarına '' Bırakın beni öleceksem öleyim, zaten yaşadığım kadar yaşadım. Genç ölürsem cesedim yakışıklı olur '' dediği söylendi.

Nejat İşler'in sağlık durumunun kötü durumda duyulması sanat camiasında ve hayranlarını üzüntüye boğdu. Peki Nejat İşler'in sağlık durumu ne ve ne durumda?

Ünlü oyuncu Nejat İşler'in Beren Saat ile başrolünü paylaştığı İntikam dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Nejat İşler'in siroz olduğunu ret eden yakınları Nejat İşler için '' Şu an Gümüşlük'te ama dizinin bu sezonunu kaldırabilecek durumda değil '' diyerek açıklama yaptılar. Nejat İşler'in İntikam dizisinden ayrılmasının nedeni olarak sedef hastalığının ilerlemesi ve diziyi götürebilecek durumda olmaması olarak açıklandı.

 

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 yılında İstanbul'un Eyüp semtinde doğdu. Feshane işçilerinden birinin torunu olan İşler, ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi. Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı.Nejat'ın işleri umduğu gibi gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa'dan t-shirt alıp Teşvikiye'de bu t-shirtleri satma kararı aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, dergi ve plak sattı.

İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler, askerlik için bölümü okumaktan vazgeçti.

On yıl kadar satış işleriyle uğraştıktan sonra Taksim'de dolaştığı (27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü) birgün, bir tiyatro sahnesinde bedava gösterimde olan "Danton'un Ölümü" adlı eseri seyretti. "Ben niye bu işi yapmıyorum?" diye düşünen Nejat İşler, dayısının yanına gittiği Eskişehir'de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. İstanbul'a döndüğünde, ilanını gördüğü Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne başladı. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun olana kadar devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol aldı.

1995 yılında mezun olduktan sonra iki arkadaşıyla birlikte "Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu"nu kurdu. Tiyatronun kurulmasından sonra kendi oyunları için hikâyeler yazmaya başladı. "Belki hiç okumayan biri de yazabilir bunları, benim yazı yazmamın nedeni yazmak değil, sadece oynayalım diye yazıyorum." dediği, "Tuhaf Şehir Hikayeleri", "Biz Zavallı Erkekler" ve "Yalnızlık Benim Gizli Sevgilim" adlı üç kitap yazdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku