Magazin:
Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı .. Güneş kim?

Güneşi Beklerken yeni bölümü ile 27 Ekim Pazar günü ekranlarda olacak. Yaklaşık 2 haftadır Güneş'in kim olduğunu merak ettik ama bu merakımızı son bölümde gideremedik. Cihan bir yere gitti 'Merhaba Güneş' dedi ve gerisi gelmedi.Güneş kimdir? Neden ortaya çıkmadı. Güneşi Beklerken yeni bölümde Güneş ortaya çıkacak mı? Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alacaktır.

Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada yeni bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni bölüm ile ekranlarda fırtınalar gibi esti. Kerem bir döndü pir döndü. Güneşi Beklerken 17.bölüm ile 27 Ekim 2013 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak..

 

Güneşi Beklerken son bölüm ile Kanal D ekranlarında reytingi patlattı. Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı ile her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayılanmaz sitemizde yerini alacaktır. 

 

Güneşi Beklerken yeni bölüm ile izleyicilerin karşısında oldu. Kerem kötü oldu hemde öyle kötü oldu ki izleyenler bile neredeyse öfke patlaması yaşayacaktı. Güneşi Beklerken 17.bölüm'de Kerem'in bu kötü halleri hala devam edecek mi yoksa daha fazla dayanamayacak mı? Kerem eskiye döndü eskiye bir dönüş yaptı ki gerçekten şok yaşadık. 

 

 

Kerem elinde çiçeklerle okula geldi.Zeynep çiçeklerin kendine geldiğini düşündü ama büyük hayal kırıklığı yaşadı. Kerem bambaşka bir kişi olmuştur. Bambaşka.. Kerem'in neden kötü olduğunu bilmeyen yoktur. Kerem Zeynep'i kendinden uzaklaştırmak için kötü olmayı tercih etti. Bu durum ise büyük rahatsızlık uyandırdı. Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

 

Yağmur başına geleceklerden bir haber Kerem'e gidip Zeynep ile olan durumu açıklar. Kerem'e sen Zeynep'i seviyorsun deyince Kerem kudurdu tek kelime ile kudurdu. Yağmur'u kuytu köşeye çeker. Yağmur'un koluna bıçakla iz yapacaktı ki O anda Yağmur'un yemekhanede çalışan annesi Hafize Hanım yetişti. Yağmur'u kurtardı. İşin en kötü tarafı ise Yağmur'a can yakıcı o işi Can'a yaptırmak istedi Kerem.. Kerem tam anlamıyla kötü adam oldu. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı heyecan ile bekleniyor.

 

Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde yerini alacaktır.

 

D. Yorgun

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku